×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای


آیا می دانید داشتن یک وبسایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند که فروش خود را افزایش دهید و یا خود را به هزاران مشتری و یا کاربر جدیدی که در فضای اینترنت که امروزه به عنوان یک تجارت پر سود الکترونیک از آن یاد می شود معرفی کنید؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای ترویج دهید ما با شما هستیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیازهایتان طراحی کنیم، همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم .که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

شما کاربر گرامی می‌توانید، جهت طراحی سایت اختصاصی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شماره تماس : 09104326225

چرا باید طراحی سایت اختصاصی خود را به سایت ساز زرین بسپاریم؟

طراحی سایت حرفه ای را با ما تجربه کنید...

طراحی سایت در سایت ساز زرین

چرا طراحی سایت؟

امروزه داشتن وب سایت به یکی از الزامات رونق کسب و کار و افزایش فروش تبدیل شده است. زیرا تمایل به داشتن سایت به صورت صعودی در حال افزایش است چون وقتی یک تجارت وارد دنیای مجازی می‌شود تعداد مشتریان چندین برابر خواهد شد. علت افزایش مشتریان این است که از هر قشر و سنی مخصوصا از قشر جوان که معمولا دانش مناسبی در زمینه ی وب و اینترنت و درصد مناسبی از کاربران اینترنتی تشکیل می‌دهند، جذب سایت می‌شوند، که این مورد برای بسیاری از سایت ها یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

در این میان طراحی سایت نسبت به سایت ساز ارزان بهتر خواهد بود زیرا استاندارهای برنامه نویسی در طراحی سایت اختصاصی بیشتر و بهتر رعایت خواهد شد.

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای در سایت ساز زرین

طراحی سایت اختصاصی در سایت ساز زرین

خدمات طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات سامانه سایت ساز ، با توجه به نیاز های مشتری ، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده است. سایت ساز با پشتوانه بهترین طراحان حال حاضر کشور و با اتکا به تجربیات متعدد و طولانی در طراحی های سایت و همچنین داشتن بهترین مشاوران در ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان اقدام به طراحی انواع وبسایت ها و پورتال های کوچک و بزرگ می نماید امکاناتی که با سفارش دادن سایت توسط سایت ساز در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با طراحی سایت ارزان و با کیفیت بالا ، کسب و کار خود را رونق داده و پیشرفت کنید. در سایت ساز ، شما می توانید با طراحی وب سایت دلخواه خود ، اقدام به ورود در عرصه تجارت الکترونیک نمایید و بتوانید طراحی وب سایت خود را به یک گروه حرفه ای و با تجربه بسپارید. وب سایت هایی که توسط سایت ساز طراحی می شوند ، دارای اصول سئو و بهینه سازی می باشند به طوری که شما از این بابت نیز خیالتان راحت می شود. در سایت ساز زرین ، طراحی سایت ارزان می باشد و تمامی اقشار جامعه که هدف ایجاد سایت و طراحی وب سایت دارند می توانند از وب سایت های سایت ساز نیز استفاده کنند.

امکانات سایت های اختصاصی در سایت ساز زرین:

امکانات سایت ها در طراحی سایت حرفه ای
...
...
مراحل طراحی سایت اختصاصی

انواع طراحی سایت اختصاصی در سایت ساز زرین

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار و تجارت و همچنین رونق و افزایش فروش می باشد. لزومی ندارد برای داشتن یک سایت فروشگاهی شما مکان فیزیکی مانند شرکت مغازه فروشگاه و ... داشته باشید، بلکه به راحتی می‌توانید در دنیای وب و اینترنت حضور پیدا کنید و به کسب و کار آنلاین خود بپردازید. امروزه نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان فروشگاه های مختلف اینترنتی وجود دارند که در زمینه های مختلفی از جمله: پوشاک، کتاب، فایل های دانلودی، بهداشتی، غذایی و موارد بسیار دیگری چون ارائه ی محصولات تولید شده توسط خود افراد از جمله صنایع دستی، فعالیت دارند. در واقع شما با راه اندازی یک سایت فروشگاهی به راحتی قادر به رشد و ارتقاء شغل خود بدون هیچ حد و مرزی خواهید بود. لذا سایت ساز زرین اقدام به طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی متناسب با نیازهای مختلف مشتریان متفاوت نموده است.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

امروزه شرکت های فعال زیادی در زمینه های مختلفی فعالیت دارند که اغلب این شرکت‌ها محصولاتی برای ارائه و فروش دارند. ولی گاها شناساندن این محصولات و معرفی برند به مشتریان بدون حضور در دنیای مجازی دشوار است. با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از فعالیت‌های زندگی روزمره مردم از طریق اینترنت انجام می‌شود لذا حضور یک کسب و کار در فضای مجازی می‌تواند به افزایش فروش و رونق کسب و کار بیانجامد. شرکت های گوناگونی وجود دارند که حتی برند مخصوص به خود را نیز دارا می‌باشند این شرکت های می‌توانند با طراحی سایت شرکتی به معرفی خدمات و محصولات و برند خود بپردازند و از این طریق به افزایش چند برابری مشتری و درآمد خود کمک کنند. صاحبان کارخانه ها، شرکت های بزرگ یا کوچک و سازمان ها به راحتی می‌توانند سایت مخصوص به خود را داشته باشند. مسئله ای که باید به آن توجه نمایید این است که طراحی سایت باید توسط یک شرکت معتبر انجام پذیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. شما هم می‌توانید با طراحی سایت در سایت ساز زرین وارد دنیای پیچیده بازار بزرگ مجازی شوید.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

سایت های خبری یکی از پر طرفدارترین و پر مخاطب ترین سایت ها محسوب می شوند. زیرا افراد زیادی تمایل به دریافت اخبار در لحظه دارند و با توجه به اینکه تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان اینترنت روز به روز در حال افزایش هستند اهمیت طراحی سایت خبری به صورت اصولی و با ظاهر و گرافیک مناسب اهمیت خاصی پیدا می‌کند. البته باید به این مورد توجه داشت که این عوامل به تنهایی برای سایت خبری کافی نیستند و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت خبری نیز بسیار مهم است زیرا از این طریق سایت می تواند به نتایج مناسبی دست یابد. یکی از مواردی که می‌تواند نشان دهنده ی موفقیت یک سایت خبری باشد تعداد بازدید کنندگان آن است. یک سایت خبری در مرحله ی اول باید بتواند ترافیک جذب نماید که در واقع این ترافیک از طریق بازدیدها تامین می‌شود و سئو در راهنمایی و هدایت کاربران به سایت نقش اصلی را ایفا می کند و پس از رهنمون شدن به سایت نقش گرافیک و ظاهر در نگه داشتن مخاطبین در سایت آغاز می‌شود.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد برای ارائه فعالیت های خود یک سایت شخصی داشته باشد در ابتدای راه باید برنامه ریزی واضح و مشخصی برای طراحی و پیاده سازی سایت داشته باشد. ولی نباید فراموش کرد که پایه ای‌ترین مسئله در طراحی هر نوع سایت تعیین هدف است. این مورد یعنی تعیین هدف، زمانی که نوع سایت شخصی است از حساسیت خاصی برخوردار می‌شود. یعنی باید تعیین کرد که آیا هدف از داشتن سایت شخصی این است که تنها در دنیای اینترنت و مجازی حضور داشته باشید یا اینکه خدمت و محصولی برای ارائه دارید و یا اینکه هدف آموزش مورد خاصی است؟؟؟ پاسخ به این سوالات کمک خواهد کرد که فرآیند طراحی سایت به راحتی پیش برود. سایت شخصی انواع مختلفی دارد و هر کس متناسب با زمینه فعالیت خود می‌تواند یک سایت شخصی داشته باشد. برای مثال یک موسیقی دان، استاد دانشگاه، صاحب یک تجارت و یا صاحب یک شغل آزاد و یک دانشجو و یا هر فرد معمولی می‌تواند برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با افراد مختلف برای خود یک سایت داشته باشد.

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

امروزه استفاده از سایت های ورزشی برای بسیاری از باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها ... ضروری است. شما با استفاده از سایت‌های ورزشی به راحتی می‌توانید خدمات خود را به قشر بزرگی از جامعه از جمله جوانان معرفی نمایید. حتی به راحتی می‌توانید ثبت نام کلاس‌های ورزشی و یا تغذیه‌های ورزشی را از طریق سایت ورزشی ارائه دهید. طراحی سایت ورزشی توسط کارشناسان طراحی سایت ساز زرین امکان پذیر است و سایت طراحی شده کاملا مطابق با نیازهای کاربر خواهد بود. علاوه بر طراحی سایت اختصاصی در صورتی که تمایل دارید سایت شما سریعا راه‌اندازی شود. می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین استفاده نمایید. انواع سایت‌های ورزشی در سایت ساز زرین را می‌توانید مشاهده نمایید.

 طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی

استفاده از سایت آموزشی در بخش‌های آموزشی به یک امر ضروری تبدیل شده است. استفاده از این نوع سایت‌ها برای ارائه آموزش به کاربران یکی از اهداف مدیران موفق می‌باشد. در صورتی که توانایی ارائه آموزش به افراد مختلف را دارید می‌توانید از سایت‌‌های آموزشی استفاده کنید. علاوه بر طراحی سایت آموزشی می‌توانید از سایت‌های آماده آموزشی سایت ساز زرین استفاده کنید. با خرید سایت‌های آماده از سایت ساز زرین یک دامنه رایگان ملی و یک هاست یکساله از ما هدیه دریافت می‌کنید.

طراحی سایت مدارس
طراحی سایت مدارس

استفاده از سایت آموزشی در بخش‌های آموزشی به یک امر ضروری تبدیل شده است. استفاده از این نوع سایت‌ها برای ارائه آموزش به کاربران یکی از اهداف مدیران موفق می‌باشد. در صورتی که توانایی ارائه آموزش به افراد مختلف را دارید می‌توانید از سایت‌‌های آموزشی استفاده کنید. علاوه بر طراحی سایت آموزشی می‌توانید از سایت‌های آماده آموزشی سایت ساز زرین استفاده کنید. با خرید سایت‌های آماده از سایت ساز زرین یک دامنه رایگان ملی و یک هاست یکساله از ما هدیه دریافت می‌کنید.

طراحی سایت باشگاه مشتریان
طراحی سایت باشگاه مشتریان

یکی از راه‌های ایجاد ارتباط موثر با مشتریان طراحی سایت باشگاه مشتریان می‌باشد. از این طریق شما می‌توانید مشتریان وفادار داشته باشید و همواره با آنها در ارتباط باشید. از طریق سایت باشگاه مشتریان شما می‌توانید یک بازاریابی اینترنتی موفق برای کسب و کار خود داشته باشید و علاوه بر این شما از این طریق می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را داشته باشید و در صورت لزوم برنامه ریز‌ی های لازم در جهت ارائه‌ی خدمات جدیدتر و یا ساماندهی برخی خدمات و محصولات خود را داشته باشید. حتی به راحتی می‌توانید در جهت رفع نیازهای مشتریان خود برآیید. این را فراموش نکنید که مهم ترین سرمایه‌ی هر کسب و کاری مشتریان آن است. پس اگر شما هم به فکر این هستید که همواره مشتریان وفادار داشته باشید همین حالا طراحی سایت باشگاه مشتریان خود را آغاز نمایید.

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

امروزه طراحی سایت املاک به یکی از ضروریات بسیار مهم برای بنگاه‌های معاملاتی املاک تبدیل شده است. زیرا با استفاده از این سایت می‌توان به طبقه بندی املاک و زمین و موارد دیگر پرداخت. مشتریان با مراجعه به سایت املاک می‌توانند منزل و یا دفتر و ... در هر شهری را بیابند بدون اینکه مراجعه حضوری داشته باشند و زمان زیادی را برای این مورد صرف نمایند. یعنی با استفاده از سایت املاک می‌توان از مراجعات حضوری در یک شهر تا یک کشور را به صورت آنلاین انجام داد. علاوه بر طراحی سایت اختصاصی املاک می‌توانید از سایت‌های آماده سایت ساز زرین استفاده نماییدد.

طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

امروزه گالری‌های و کلاس‌های هنری بسیار زیادی به چشم می‌خورد. که هر کدام به زیبایی بخشی از هنر را به تصویر می‌کشند. همان طور که می‌دانید هر کدام در حال ارائه خدمت و یا محصولی به مشتریان و هنرجویان هستند. از این روز استفاده از سایت در جهت سهولت ارائه خدمات و محصولات کمک شایانی می‌کند. لذا در این راستا می‌توان از طراحی سایت هنری کمک گرفت و تمامی خدمات و امکانات مد نظر را در آن گنجاند و علاوه آن می‌تواند از سایت‌های آماده سایت ساز زرین کمک گرفت. اگر شما هم به دنبال راه اندازی وب سایت هنری برای خود هستید ، پیشنهاد ما طراحی سایت هنری و یا استفاده از وب سایت های آماده هنری سایت ساز می باشد. شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را در سایت های آماده سایت ساز مشاهده کرده و در صورت تمایل و پسند اقدام به خرید نمایید. وب سایت های هنری سایت ساز ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید وب سایت هنری مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ظاهری زیبا راه اندازی کنید.

طراحی سایت مذهبی
طراحی سایت مذهبی

اگر شما هم به دنبال راه اندازی وب سایت مذهبی ، برای هیئت ، دسته ، مسجد و … خود هستید ، پیشنهاد ما طراحی سایت مذهبی و یا استفاده از وب سایت های آماده مذهبی سایت ساز می باشد. شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را در سایت های آماده سایت ساز مشاهده کرده و در صورت تمایل و پسند اقدام به خرید نمایید. وب سایت های مذهبی سایت ساز ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید وب سایت مذهبی مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ظاهری زیبا راه اندازی کنید.

طراحی سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشگاهی

اگر برای موسسه و دانشگاه نیازمند طراحی سایت دانشگاهی می باشید ، می توانید از خدمات و وب سایت های سایت ساز استفاده کنید. داشتن یک سایت برای دانشگاه بسیار ضروری است و موجب می‌شود ارتباط دانشجویان و اساتید و بخش اداری به خوبی انجام پذیرد. و از این طریق مراجعات دانشجویان به بخش‌های اداری کاهش خواهد یافت. اگر نیاز به طراحی سایت دانشگاهی با امکانات خاص دارید می‌توانید طراحی سایت دانشگاهی خود را به سایت ساز زرین بسپارید.

طراحی سایت تجاری
طراحی سایت تجاری

با راه اندازی وب سایت تجاری ، تجارت خود را گسترش و تبلیغ نمایید. طراحی سایت تجاری به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در بازار بزرگ مجازی فعالیت کرده و مشتریان جدیدی بیابید. سایت تجاری می‌تواند همچون سایت شرکتی و یا سایت اداری باشد. در صورتی که محصولاتی برای ارائه و فروش دارید به سایتی احتیاج دارید که بخش فروشگاهی داشته باشد و بتوانید محصولات خود را از این طریق به مشتریان شناسانده و به فروش برسانید. از طریق طراحی سایت تجاری علاوه بر اینکه معرفی خدمات و ارائه و فروش آن راحت تر است ارتباط مشتریان با شما نیز بهتر و سهل تر خواهد شد لازم به ذکر است که می‌توانید از سایت‌های آماده تجاری سایت ساز زرین نیز استفاده نمایید.

طراحی سایت تبلیغاتی
طراحی سایت تبلیغاتی

یکی از سایت‌هایی که امروزه بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است استفاده از سایت‌های تبلیغاتی برای درج آگهی و تبلیغ می‌باشد. این سایت‌ها موجب می‌شوند کاربران اینترنتی سریعا بتوانند محصولات و خدمات خود را یافته و در جهت خرید و فروش و یا هر مورد دیگر اقدام نمایند. از این رو داشتن سایت تبلیغاتی برای فرد ارائه دهنده آن بسیار مناسب خواهد بود زیرا می‌توان از طریق پذیرش آگهی و دریافت هزینه از آگهی دهنده به کسب درآمد پرداخت. در صورتی که می‌خواهید فرآیند راه اندازی سایت سریعا انجام شود می‌توانید از سایت‌های آگهی آماده ما استفاده نمایید. ولی در صورتیکه که خدمات خاصی مد نظر دارید و می‌خواهید یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشید می‌توانید طراحی سایت تبلیغاتی خود را به سایت ساز زرین بسپارید.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

امروز مراکز صنعتی و کارخانجات همانند بسیاری از ارگان‌ها و شرکت‌ها نیاز به یک سایت دارند. با استفاده از طراحی سایت صنعتی امکان ارائه و معرفی محصولات به مشتریان از راه دور بسیار مناسب خواهد بود. با استفاده از سایت و قرار دادن محصولات و خدمات در آن امکان فروش محصولات و همین طور قبول سفارشات به راحتی امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر طراحی سایت صنعتی می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین استفاده نمایید. سایت‌های صنعتی و اداری و شرکتی و یا تجاری سایت ساز و حتی سایت‌های فروشگاهی برای این مورد مناسب خواهند بود.

طراحی سایت اداری
طراحی سایت اداری

طراحی وب سایت اداری، برای ادارات و شرکت های مختلف مناسب می باشد که امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید با راه اندازی وب سایت اداری یا شرکتی، مطالب و محصولات مورد نظر خود را معرفی و تبلیغ نمایید. علاوه بر طراحی سایت اداری این امکان فراهم است که جهت سهولت و تسریع در فرآیند راه‌اندازی وب سایت از سایت‌های آماده سایت ساز زرین استفاده نمایید. با خرید سایت آماده و یا طراحی سایت می‌توانید یک دامنه ملی و یک هاست یکساله رایگان را از ما هدیه بگیرید.

طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت سازمانی

امروزه داشتن سایت برای تمامی ارگان و سازمان‌ها امر ضروری است. با استفاده از سایت سازمانی می‌توان بین افراد مختلف یک سازمان ارتباط برقرار نمود تا از این طریق مراجعات داخل سازمانی را کاهش داد. داشتن سایت سازمانی تنها برای کاهش مراجعات داخل سازمانی نیست بلکه این مورد می‌تواند موجب کاهش مراجعات ارباب رجوع نیز گردد. بلکه با استفاده از سایت به راحتی بسیاری از خدماتی که سازمان‌ها ارائه می‌دهند به صورت مجازی قابل انجام است و این مورد فواید بسیار زیادی در صرفه جویی زمان برای افراد خواهد داشت. علاوه بر طراحی سایت سازمانی می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین نیز استفاده نمایید.

همین حالا طراحی سایت حرفه‌ای خود را آغاز کنید

ما به شما کمک می‌کنیم بهترین سایت را داشته باشید.

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
طراحی خلاقانه تر سایت:
زمانی که سایت به صرت اختصاصی طراحی می‌شود امکان طراحی در قالب و رنگ دلخواه وجود دارد. شاید کارفرما و یا مشتری تمایل داشته باشد ظاهر سایت بسیار متفاوت تر از سایت های رقبا باشد در این مواقع طراحی سایت اختصاصی بسیار مفید خواهد بود.
توسعه سایت در آینده:
زمانی که سایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود امکان تغییر کدها در آینده وجود خواهد داشت. معمولا زمانی که از قالب آماده استفاده می‌شود امکان تعویض کدها در آینده کمتر است و گاها هم امکان تغییر کدها وجود نخواهد داشت. لذا امکان انعطاف پذیری سایت های اختصاصی بیشتر از سایت های دیگر است.
هزینه کمتر برای توسعه و نگهداری:
درست است که هزینه‌ی طراحی سایت اختصاصی بالا است ولی مورد مثبتی که می توان اشاره نمود این است که هزینه‌ی توسعه و نگهداری سایت درآینده کمتر خواهد بود. یعنی می‌توان طراحی سایت به صورت اختصاصی را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفت.
همیشه در دسترس باشید:
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت این است که می‌توانید همیشه در دسترس باشید. یک کسب و کار حتی اگر در بهترین نقطه شهر هم واقع شده باشد باز هم برای تعداد افراد کمتری در دسترس خواهد بود. در صورتی که با طراحی سایت می‌توان از مرزهای جغرافیایی عبور کرد و به یک شهر و یا کشور خاص محدود نبود. در این صورت با مشتریان بیشتری از سراسر کشور و یا جهان می‌توان در ارتباط بود.
افزایش اعتبار:
با طراحی سایت اختصاصی اعتبار کسب و کار شما بیشتر خواهد شد. هر کسب و کاری هر قدر هم پیشرفته باشد و در دنیای فیزیکی به خوبی ظاهر شود، قطعا نیاز دارد تا در فضای مجازی هم به عنوان برند شناخته شود. در این صورت درآمد بیشتری نیز خواهد داشت.
ارائه خدمات بهتر :
با طراحی سایت اختصاصی متناسب با کسب و کار می‌توان خدمات و محصولات را به طیف وسیعی از کاربران و مشتریان ارائه داد.برای مثال وقتی شما محصولی را می‌فروشید و می‌خواهید مشتری از مزایای این محصول و نحوه ی کارکرد آن و سایر موارد اطلاع پیدا کند می‌توانید از طریق انتشار مقالات به مشتری کمک کنید و از این طریق خدمات بهتری به مشتری ارائه دهید.
فروشگاه بهتر :
در صورتی که تمایل دارید برای کسب و کار خود سایت داشته باشید می‌توانید از دو روش استفاده نمایید. روش اول خرید سایت فروشگاهی است که این روش یک روش سریع تر و با قیمت پایین تر خواهد بود. در صورتی که تمایل دارید یک سایت فروشگاهی کاملا اختصاصی با امکانات مد نظر خود را داشته باشید می‌توانید از طراحی سایت فروشگاهی استفاده کنید. در این روش قابلیت‌ها و ویژگی‌ها و گرافیک مد نظر شما در سایت اعمال می‌شود و ویژگی‌های اضافی در سایت وجود نخواهد داشت.
همگام شدن با رقبا :
با طراحی سایت اختصاصی دیگر از رقبای خود عقب نخواهید ماند. امروزه حتی کسب و کارهای کوچک نیز به دنبال راه اندازی کسب و کار آنلاین و طراحی وب هستند. زیرا با استفاده از طراحی وب سایت و کار کردن روی سئو آن می‌توان به درآمدهای مناسبی رسید. و از طرفی دیگر از رقبا نیز عقب نخواهید ماند. زیرا با استفاده از یک طراحی عالی و منحصر بفرد خیالتان راحت خواهد بود.
گسترش بازاریابی :
با استفاده از طراحی وب سایت اختصاصی به یکی از روش‌های جذب مشتری و فروش خود اضافه خواهید نمود. فقط به این نکته دقت نمایید که پس از طراحی سایت برای اینکه بتوانید در گوگل ظاهر شوید و افزایش فروش داشته باشید باید از سئوسازی سایت استفاده نمایید.
کسب و کار خود را همیشگی کنید :
در کسب و کارهایی که به صورت فیزیکی هستند وابسته به محل کار هستیم و بسیاری از مسائل کسب و کار را تحت تاثیر قرار خواهند داد. در صورتی که در کسب و کار آنلاین و با طراحی وب سایت به این صورت نخواهد بود و می‌توان بدون اینکه در یک محل حضور داشت سایت خود را راه‌اندازی نمود و به کسب درآمد پرداخت.
ارتباط بهتر با کاربران :
یکی از راه‌هایی که می‌تواند منجر شود تا شما به راحتی با مشتریان خود در سراسر کشور و حتی جهان در ارتباط باشید طراحی وب سایت است. از این رو با استفاده از سایت با افراد و مشتریان مختلف در سراسر کشور می‌توانید در ارتباط باشید و به برندسازی خود کمک کنید. در صورتی که تمایل دارید با قیمت طراحی انواع سایت آشنا شوید از قسمت بالا همین صفحه اقدام نمایید.

طراحی سایت یا خرید سایت؟

یکی از مواردی که همراه افراد با آن درگیر هستند این است که چه زمانی می‌توانیم از خرید سایت و چه زمانی می‌توانیم از طراحی سایت استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که اگر امکانات و یا گرافیک خاصی مد نظر دارید و یا تمایل دارید سایتتان با زبان مد نظر خودتان نوشته شود می‌توانید از طراحی سایت استفاده نمایید. در این روش معمولا زمان بیشتری نیاز است تا سایت شما طراحی و راه‌اندازی شود ولی موردی که وجود دارد این است که سایت از نظر گرافیک و عملکرد طبق میل شما خواهد بود. معمولا قیمت طراحی سایت نسبت به خرید سایت آماده بیشتر است که این مورد یک امر طبیعی می‌باشد.شما کاربر گرامی می‌توانید جهت انجام طراحی سایت ابتدا با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و از شرایط اطلاع پیدا کنید. در ادامه باید تمامی ریز امکانات و ویژگی‌ها و خصوصیات مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید تا استعلام قیمت انجام شود. پس از استعلام قیمت و موافقت مشتری و ما کار طراحی سایت آغاز می‌شود و گزارشات طی زمان‌های منظم برای کاربر گرامی ارسال و تست و بررسی‌ها و اصلاحات لازم نیز انجام خواهد ش

سایت ساز زرین امکان طراحی سایت در تهران و سایر استان‌ها و شهرهای ایران و حتی سایر کشورها را دارا می‌باشد و شما در هر شهر و استانی که هستید می‌توانید طراحی سایت خود را با کارشناسان حرفه‌ای ما آغاز نمایید.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
راهنمای کامل طراحی سایت اختصاصی

برای راه اندازی سایتی که بطور کامل برای برند شما و مطابق با قابلیت های مورد نیاز کسب و کار شما باشد و بتوانید بصورت کاملاً متمرکز بر روی عملیات هدفمند مورد انتظار شما کار کند و تجربه کاربری کاربرپسندی هم ایجاد نماید، بهتر است طبق این راهنمایی که خواهم گفت عمل کنید.
ابتدا هدف خود از سایت و کاربران حوزه ی بازار هدف خود را بطور کامل شناسایی و نیازسنجی کنید و سپس اقدام به طراحی اولیه بخش های مختلف سایت اختصاصی خود نمایید. گام بعدی انتخاب نام دامنه متناسب با برند شما و در عین حال کاملاً قابل درک و یادآوری توسط کاربران باشد. بهتر است یک لوگوی اختصاصی حرفه ای هم برای برند خود داشته باشید تا حرفه ای تر دیده شوید و برندسازی موفق تری داشته باشید. حال هر یک از صفحات هدف شما باید بگونه ای طراحی و درج محتوا شوند که بتوانند علاوه بر رفع نیاز کاربر و جلب رضایت او، دعوت به اقدام مناسبی را به کاربر ارائه کنند تا هدف شما از ایجاد آن صفحه را برآورده کنند.
حال باید طبق طراحی های اولیه اقدام به پیاده سازی صفحات نمایید و هر یک از بخش های سایت را به عنوان یک کاربر فرضی مورد آزمایش و تست قرار دهید تا از صحت عملکرد کل سایت اطمینان خاطر داشته باشید و از مواجه کاربر با خطاها جلوگیری کنید. مرحله نگهداری و بروز رسانی سایت هم یک فرآیند همیشگی است که حتماً باید در نظر داشته باشید تا سایت شما ثمر بخش باشد.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
بهترین گزینه برای طراحی انواع سایت اختصاصی

زمانی که تصمیم به ساخت سایت اختصاصی برای کسب و کار خود گرفتید مطمئناً اولین سوالی که به ذهنتان خواهد رسید این است که بهترین حالت طراحی سایت اختصاصی برای برندتان چگونه است و چگونه می توانم بخش های مورد نیاز را بطور اصولی در نظر گرفته و به تیم طراحی سایت اعلام کنم تا به بیشترین میزان ممکن امکانات مورد نیاز در سایت ایجاد شود و نیاز به تغییرات اساسی در سایت کمتر باشد.
پاسخ به این سوال را می توان در یک جمله ساده خلاطه کرد : "تا می توانید نمونه سایت موفق ببینید!". سعی کنید با جستجو در گوگل نمونه سایت های موفق و حرفه ای که در حوزه کاری برند شما وجود دارند و چه از نظر ظاهری و چه از نظر امکانات موجود بیشترین نزدیکی به سلیقه و نیازمندی های شما را دارند بیابید. صرفاً به سایت های ایرانی و زبان فارسی محدود نشوید و حتی در زبان های مختلف و بویژه سایت های انگلیسی هم کلمات مربوط به حوزه شغلی خود را جستجو کرده و سایت های مشابه را لیست کنید.
در پایان می توانید بخش های مورد نظر خود از سایت های مختلفی که یافته اید را به تیم توسعه اختصاصی ارسال کرده و با بیان توضیحات کامل در مورد آنها، امکانات مشابهی را در سایت خود ایجاد نمایید.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
برندسازی و رشد کسب و کار با طراحی سایت اختصاصی

بطور کلی ساخت سایت برای هر برندی که نیاز به برندسازی و رشد بیزینس خود داشته باشد ضروری است اما در صورتی که بودجه و زمان لازم برای ساخت سایت اختصاصی را داریم چرا بهتر است سایت اختصاصی طراحی کنیم؟ با یک مثال دلیل این انتخاب را برایتان توضیح می دهم. فرض کنید در حوزه مسافرت و گردشگری کلمه ای مانند "تور استانبود را جستجو کرده اید" حال تعدادی از صفحات نتایج گوگل را باز می کنید و با سایت هایی مشابه می شوید که شباهت زیادی به همدیگر دارند و از نظر قالب ظاهری کاملا مشابه هستند و احتمالا در رنگ بندی و تصاویر تفاوت هایی دارند. احتمالاً از نظر شما همگی آنها از الگو و قالب مشخصی برای ساخت سایت استفاده کرده اند.
حال اگر سایتی را در بین این نتایج مشاهده کنید که ظاهری متفاوت تر و منحصر بفرد دارد و البته خوشایند و کاربرپسند هم است. این سایت برای شما جلب توجه بیشتری نخواهد داشت؟ حرفه ای تر بنظر نخواهد رسید؟ آیا زمان بیشتری برای پیمایش در سایت صرف نخواهید کرد؟ مطمئناً پایخ تمام این سوالات بلی است. امیدوارم این مثال پاسخ مناسبی برای این سوال بوده باشد و متوجه تفاوت ساخت سایت اختصاصی با خرید سایت آماده شده باشید.

برندسازی و رشد کسب و کار با طراحی سایت اختصاصی
افزایش فروش با راه اندازی سایت حرفه ای

کسب و کارهای مختلف بنا بر دلایل مختلفی اقدام به راه اندازی سایت خود می نمایند اما می توان گفت هدف اکثریت آنها افزایش میزان سودآوری و تعداد مشتریان است. سایت ابزاری است که می توانید آن را به عنوان یک بازاریاب و فروشنده همیشه بیدار در نظر بگیرید که در تمام ساعات شبانه روز بدون خستگی و توقف می تواند محصولات و خدمات شما را به مشتریان معرفی کرده و بفروشد، هزینه را دریافت کرده و اطلاعات سفارش مشتری را برای شما ذخیره کند تا شما صرفاً عملیات انجام سفارش مانند ارسال محصول یا ارائه سرویس را انجام دهید.
این فروشنده همیشه بیدار اگر در مواجه با تعداد بسیار زیادی از مشتریان قرار گیرد بازهم توانا خواهد بود تمام این فرآیند ها را به تنهایی مدیریت کند. سایت خود را سئو کنید تا کاربران زیادی از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما شوند. روش های دیگر را هم امتحان کنید مانند تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات بنری ، تبلیغات محیطی و ... . حال بنشینید و نظاره گر افزایش فروش کسب و کار خود باشید و لذت ببرید!

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی

مراحل طراحی سایت اختصاصی با سایت ساز زرین

گام اول:

تماس با سایت ساز زرین و دریافت مشاوره رایگان در مورد طراحی اختصاصی سایت

گام دوم:

ارسال نیازمندی ها و اهداف مورد انتظار از ساخت اختصاصی تمام یا بخشی از سایت مشتری به تیم توسعه فنی

گام سوم:

تحلیل نیازمندی ها و تخمین زمان و هزینه لازم برای توسعه اختصاصی سایت

گام چهارم:

تایید مشتری و انجام هماهنگی های لازم برای پرداخت و شروع به کار پروژه

گام پنجم:

شروع پروژه و گزارش دهی منظم و هماهنگی باش مشتری برای تست سایت

گام ششم:

انجام اصلاحات مورد نیاز مشتری و استمرار آن تا تایید نهایی مشتری و پایان پروژه

با ساخت سایت اختصاصی منحصر به فرد باشید!

همانطور که در بخش های قبلی گفته شد وقتی سایت شما ظاهر و عملکردی منحصر بفرد را مخاطب انتقال می دهد، تاثیرگذاری بالاتری در ذهن او خواهد داشت اما این مساله به این معنا نیست که صرفاً خاص بودن سایت شما باعث موفقیت شما خواهد شد!
دقت کنید منظور از منحصر بفرد بودن این است که سرویس های مورد نیاز کاربر از سایت و ظاهر و عملکرد سایت شما بگونه ای باشد که کاربر از پیمودن مسیر استفاده از سایت شما لذت بیشتری ببرد و خرید از سایت شما نسبت به سایت های رقبا برای او ارجحیت پیدا کند. بنابراین این مرحله از طراحی سایت اختصاصی که قرار است امکانات منحصر بفردی را ایجاد کنید کمی چالش برانگیز تر خواهد بود و البته ارزش مواجه با این چالش را هم خواهد داشت چرا که ارتباط مستقیمی با میزان موفقیت سایت شما در مقایسه با رقبا دارد.
یک مثال خوب در این زمینه شاید برای شما ذهنیت روشن تری ایجاد کند. فرض کنید کسب وکاری برای ارائه تعرفه خدمات خود با شرایط مختلف پرداخت اقساطی نیازمند تماس تلفنی مشتری و محاسبه میزان اقساط، سود بهره و مبلغ هر قسط و سایر جزییات باشد و در مقابل سایت دیگری تمام این پاسخگویی ها را در یک صفحه اختصاصی محاسبه گر اقساط بصورت خودکار فراهم کرده است و کاربر در این صفحه با تنظیم شرایط مختلف پرداخت اقساطی می تواند تمام جزییات مربوط به پرداخت هزینه بصورت قسطی را مشاهده کند. مطمئناً این اطلاع رسانی پویا و اختصاصی جذابیت بیشتری داشته و اعتماد مشتری را جلب خواهد کرد.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
رابط کاربری و تجربه کاری بی نظیر با طراحی سایت اختصاصی

سایت های آماده معمولا دارای یک چارچوب ظاهری مشترک و یکسان هستند و احتمالاً برای اکثر کاربران شناخته شده و آشنا می باشند و شاید استفاده از این سایت ها نوعی حس یکنواختی و تکراری بودن را در مخاطب ایجاد نماید. طراحی سایت اختصاصی می تواند این حس تکراری بودن را برای کاربر از بین ببرد. منظور از طراحی اختصاصی رابط کاربری این نیست که هزینه زیادی برای سفارشی کردن تمام بخش های سایت خود نمایید. می توانید صرفاً بخش های خاصی از سایت را که می تواند برای کاربر مهم تر باشند را شناسایی کرده و صرفاً این بخش ها را مجدداً بصورت اختصاصی طراحی نمایید و در عین حال هزینه کمتری نیز صرف نموده و بازدهی مورد نظر را کسب کنید.
برای سفارشی سازی رابط کاربری سایت خود نیز بهتر است از تصاویر اختصاصی مربوط به کسب و کارتان و محصولات و خدمات خودتان استفاده کنید. طراحی گرافیکی زیبا بر روی تصاویری که کاملاً صادقانه و طبیعی از محصولات شما تهیه شده اند باعث جلب اعتماد کامل کاربران خواهد شد و بهتر است از تصاویر مصنوعی یا محتواهای مربوط به کشورهای خارجی که جلوه های تبلیغاتی بسیار زیاد دارند استفاده نکنید. بهتر است در بازه های زمانی مشخصی تصاویر سایت خود را باز طراحی و بهبود دهید تا برای کاربران تکراری و یکنواخت نباشد و سایت شما را پویا و فعال جلوه دهد.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان با طراحی سایت حرفه ای

همانطور که گفته شد جلب اعتماد مخاطب بازدیدکننده در سایت تاثیری مستقیم در تبدیل او به مشتری کسب و کار شما دارد. در بخش قبلی در مورد اهمیت استفاده از تصاویر واقعی و زیبا از کسب و کار شما و تاثیر آن در جلب اعتماد مخاطب صحبت کردیم ولی موارد دیگری نیز اهمیت دارند از جمله ارائه توضیحات کامل در مورد محصولات و خدمات و تصاویر دقیق از آنها، نمایش راه های ارتباطی و آدرس بیزینس شما، شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی که کاربر می تواند از طریق آن با شما ارتباط برقرار کند، نمایش تعرفه های قیمتی محصولات و خدمات، شرایط پرداخت اقساطی، شرایط مختلف بازگشت وجه و گارانتی محصولات و خدمات، پاسخگویی تلفنی به کاربر، نمایش نمونه کارهای موفق، نمایش ویدئوهایی از رضایت مشتریان قبلی شما، درج نماد اعتماد و سایر مجوزهای کسب و کارتان و بطور کلی هر گونه محتوایی که باعث می شود کسب و کار و سایت شما برای مشتری قابل اعتماد بنظر برسد.
تمام این موارد در انتها منجر به تبدیل فرد بازدیدکننده به خریدار خواهد شد. نکته مهمی که وجود دارد این است که حتماً بازدیدکنندگانی که از طریق موتور جستجو وارد سایت شما می شوند باید با کلمات کلیدی هدفی که می تواند منجر به خرید شود به سایت شما بیایند نه کلمات متفرقه ای که جنبه آموزشی یا صرفاً بازدید بدون اقدام دارند. بطور مثال کاربری که کلمه "دوخت لباس" را جستجو می کند به دنبال آموزش است نه خرید. ولی کاربری که کلمه "سفارش دوخت لباس در البرز" است به احتمال زیاد مشتری کسب و کار شما خواهد بود.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
قیمت طراحی سایت اختصاصی

میزان هزینه ی مورد نیاز برای طراحی اختصاصی سایت شما به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله میزان توانایی تیم توسعه دهنده وبسایت، مدت زمان مورد نیاز برای پیاده سازی، مقیاس کاری سرویس مورد نیاز شما که می تواند در تعیین قیمت هاست و سرور سایت شما موثر باشد، نیازمندی به خرید سرویس های جانبی و api های پولی، اتصال به پنل های پیامکی، طراحی گرافیک اختصاصی، میزان خلاقیت مورد انتظار شما در پیاده سازی رابط کاربری و سایر عواملی که شما با ارائه توضیحات کامل به تیم برنامه نویسی و توسعه اختصاصی و بررسی هایی که توسط آنها انجام می شود، زمان و هزینه مورد نیاز را به شما اعلام خواهند کرد. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که برای بهینه بودن فرآیند توسعه اختصاصی سایت خود می توانید از این تکنیک استفاده کنید: بخش هایی از سایت که بطور متداول در تمام سایت ها وجود دارند و نیازی به سفارشی سازی ندارند را بوسیله سیستم های مدیریت محتوای سایت آماده راه اندازی کنید و بخش هایی که قرار است دارای عملکردی ویژه و اختصاصی باشند را به تیم توسعه اختصاصی بسپارید و بدین شکل هزینه و زمان بسیار کمتری برای توسعه اختصاصی صرف خواهید کرد.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
آموزش نحوه طراحی بهترین سایت اختصاصی

اگر می خواهید سایت اختصاصی شما که در کل سایت یا بخشی از آن بصورت سفارشی طراحی شده است برای شما و کاربرانتان کاملاً رضایت بخش باشد و کارایی مورد انتظار شما را فراهم کند باید بتوانید بصورت کاملاً واضح، شفاف و دقیق امکانات و ویژگی های مورد انتظار را برای تیم برنامه نویسی و توسعه فنی توضیح دهید و بیان کنید تا هیچ گونه ابهامی وجود نداشته باشد و دقیقاً ویژگی مورد نظر شما پیاده سازی شود. بهتر است در هر مرحله از توسعه سایت فرصتی را از تیم توسعه برای تست و آزمایش صحت عملکرد آن بخش بخواهید تا بخش مورد نظر رو ارزیابی کنید و هیچ گونه مشکل احتمالی و تغییرات اساسی در پیاده سازی آن بخش مورد نیاز نباشد چرا که هر گونه تغییرات در آینده ممکن است وابستگی های زیادی را ایجاد کند که انجام آن هزینه و زیادی را بطلبد.
شاید این سوال برایتان پیش آمده است که از کجا متوجه شویم طراحی اختصاصی در کدام بخش از سایت مورد نیاز است؟ برای پاسخ به این سوال باید اهداف مهم خود از ساخت سایت را تعیین کرده و بخش هایی از سایت که مربوط به آن اهداف هستند را مشخص کرده و در صورتی که ایده ای برای بهبود آن بخش با طراحی اختصاصی داشتید، اقدام به طراحی آن بخش بصورت سفارشی نمایید.

آموزش نحوه طراحی بهترین سایت اختصاصی

نکات مهم طراحی سایت اختصاصی


سرعت مناسب سایت
امنیت بالای سایت
مهارت و تجربه تیم توسعه دهنده
ارائه پشتیبانی از طرف تیم توسعه دهنده
تعیین بخش های هدف از سایت برای طراحی اختصاصی
طراحی سایت اختصاصی با برنامه نویسی
تخمین زمان پیاده سازی و تغییرات لازم در این مدت بر روی سایت
طراحی پیش نمایش تصویری از سایت قبل از پیاده سازی
طراحی بصری و گرافیکی کاربرپسند در طراحی اختصاصی
کدنویسی بهینه و قابلیت توسعه مجدد در آینده
طراحی ریسپانسیو برای موبایل
بهینه سازی ذخیره اطلاعات

نمونه کارهای طراحی سایت اختصاصی


مزایای وبسایت اختصاصی


برنامه نویسی اصولی و بهینه سایت انعطاف پذیری بالا در ایجاد تغییرات دلخواه
طراحی گرافیکی اختصاصی رابط کاربری امنیت بالای سایت
عدم وجود امکانات و کدهای اضافی و زائد در سایت سرعت بسیار بالا تر
بهینه سازی سریع و آسان سایت کاهش حجم سایت در زمان پشتیبان گیری
کاهش هزینه های نگهداری سایت تمرکز بیشتر بر روی اهداف کسب وکار
منحصربفرد و کاربرپسند بودن سایت عدم تکراری بودن ظاهر سایت برای کاربران
انواع طراحی سایت اختصاصی

نوع طراحی اختصاصی مشتریان وابسته به نیازمندی و اهداف آن بخش از سایت می تواند متفاوت باشد. بطور مثال اگر هدف از طراحی یک صفحه صرفاً نمایش یکسری اطلاعات و محتوا به شیوه ای خاص و منحصربفرد باشد بگونه ای که هیچ گونه فرآیند ذخیره در پایگاه داده یا نمایش اطلاعات پویا و متغیر در سایت مورد نیاز نباشد به این نوع طراحی اختصاصی ایستا یا استاتیک گفته می شود و در اغلب موارد هزینه و زمان کمی را صرف می کند. در این نوع طراحی محتوای صفحه همواره ثابت است و هر گونه تغییرات در محتوا نیازمند بروزرسانی توسط شخص می باشد و بروزرسانی بصورت خودکار نیست.
نوع دیگر طراحی اختصاصی بصورت داینامیک می باشد که در آن اطلاعات صفحه بصورت پویا از پایگاه داده خوانده شده یا اطلاعاتی از صفحه دریافت شده و در پایگاه داده ثبت می شود و تغییرات در محتوای این نوع صفحات بصورت خودکار با اتصال به پایگاه داده انجام می شود. معمولاً اکثر طراحی های اختصاصی از این نوع می باشند.
برای تصمیم گیری در مورد استاتیک یا داینامیک بودن طراحی اختصاصی در بخش مورد نظر از سایت خود بهتر است ابتدا با تیم مشاوره فنی یک جلسه مشاوره داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری صحیحی انجام دهید.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی
سفارش طراحی سایت اختصاصی از سایت ساز زرین

مفتخریم بسیاری از مشتریان ما برای توسعه ویژگی های اختصاصی در سایت خود به ما اعتماد کرده اند و شاهد اثربخشی پروژه هایمان در کسب و کارها و رضایت مشتریان بوده ایم و این دلیلی است بر اطمینان از توانمندی های تیم سایت ساز زرین برای همکاری بیشتر با تمام مشتریان در جهت ارائه خدمات تخصصی توسعه وبسایت ها در انواع سایت های اختصاصی و آماده.
برای سفارش طراحی سایت اختصاصی از سایت ساز زرین کافی است با ما تماس بگیرید تا با برقراری ارتباط شما با تیم توسعه و برنامه نویسی فنی، نیازمندی ها و ویژگی های مورد انتظار خود از بخش های هدف در سایت سفارشی خود را به ما اعلام کنید تا در گام بعدی فرآیند اجرای پروژه شما آغاز شود و در تمامی مراحل توسعه هماهنگی های لازم برای تست و ارزیابی پروژه با ارتباط مستمر شما انجام پذیرد تا در نهایت بطور کامل و صحیح امکانات و ویژگی های مورد نظر شما پیاده سازی شود. بعد از پایان فرآیند توسعه بخش اختصاصی سایت شما نیز همواره خدمات پشتیبانی مربوط به پروژه انجام شده نیز توسط تیم فنی و برنامه نویسی انجام خواهد شد تا سایت اختصاصی شما عاری از هرگونه خطا و مشکل احتمالی باشد.
برای شروع فرآیند طراحی اختصاصی سایت خود کافی است با راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طراحی سایت | طراحی سایت اختصاصی

سوالات متداول قبل از طراحی سایت

در طراحی سایت اختصاصی ریز امکانات توسط مشتری در اختیار شرکت طراحی کننده سایت قرار می‌گیرد و شرکت پس از آنالیز و تجزینه تحلیل و نیاز سنجی اقدام به طراحی سایت می‌کند. در طراحی سایت معمولا گرافیک و ظاهر سایت همان چیزی است که مشتری نیاز دارد. طراحی سایت اختصاصی معمولا هزینه‌های بالاتری دارد در صورتی که هزینه ی بالا برای شما مهم نیست می‌توانید از طراحی سایت به صورت اختصاصی استفاده نمایید. در کنار طراحی سایت ، راه دیگری نیز وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن سریع تر صاحب سایت شد. این راه همان خرید سایت میباشد. در سایت های معمولا معمولا امکانات از پیش تعیین شده برای سایت ها وجود دارد و امکان تغییر دادن این امکانات کمتر است. در این روش معمولا 24 ساعته می‌توان صاحب سایت شد و از نظر هزینه نیز صرفه جویی نمود.

زمان طراحی سایت به موارد مختلف بستگی دارد. برای مثال نوع سایت اینکه فروشگاهی، شرکتی ، شخصی و هر نوع سایت دیگر زمان های متفاوتی برای طراحی نیاز دارند. زیرا این سایت ها امکانات و قابلیت های متفاوتی دارند که هر کدام زمان خاص خود را خواهند داشت. ولی در حالت کلی طراحی سایت چیزی نیست که بتوان یک روزه آن را به پایان رساند و قطعا ماه ها زمان خواهد برد.

معمولا سایت های آماده پاسخگوی هر نوع کسب و کاری هستند.گاها برخی از مشاغل از لحاظ امنیتی بسیار بالا هستند و نیاز است از سایتی استفاده نمایند که از لحاظ امنیت و امکانات امنیتی بالا هستند. در این مواقع قطعا طراحی سایت به صورت اختصاصی عالی می‌باشد. کاربران گرامی می‌توانند قبل از اقدام برای داشتن سایت از مشاوره استفاده نمایند و بدانند که کدام روش ، طراحی سایت و یا خرید سایت برای آنها مناسب است.

در سایت ساز زرین یک عدد هاست یکساله رایگان و یک عدد دامنه ir رایگان به کاربران و مشتریان عزیز ارائه می‌شود. پس از طراحی سایت امکان پشتیبانی از سایت به صورت همیشگی وجود دارد و سعی بر این است که تحویل در کمترین زمان کاری صورت بگیرد. و برای افرادی که در زمینه طراحی سایت مبتدی هستند امکان مشاوره رایگان وجود دارد.

راه های ارتباط با ما

تماس با ما
4.8/5 - (5 امتیاز)
پیام بگذارید