×
دریافت لیست قیمت
+ مشاوره رایگان
طراحی سایت مدارس

طراحی سایت مدارس و آموزشگاه

 

طراحی وب سایت مدارس

امروزه طراحی مدارس سایت یک امر مهم و ضروری می باشد که شرکت سایت ساز این امکان را برای افراد شخصی ، شرکت ها ، ارگان های دولتی و ... محقق می سازد. طراحی سایت مدارس برای تمامی مدارک کشور پیشنهاد شده تا بتوان رابطه ای آنلاین میان مدرسه و دانش آموزان ایجاد نمود. ما با شما کار می کنیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیاز شما را طراحی کنیم ما همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید،و همچنین سایت شما را در بالاترین رتبه ی موتور های جستجو قرار دهیم. اگر می خواهید برای خود ، انجمن گفتگوی آنلاینی داشته باشید ، می توانید از طراحی سایت انجمن سایت ساز استفاده کنید. شما می توانید وب سایت مدارس خود را به صورت اختصاصی و یا از وب سایت های آماده مدارس استفاده کنید. شما در این وب سایت ها تمامی امکانات مورد نیاز برای راه اندازی یک سایت مدرسه و یا آموزشگاهی را دریافت خواهید کرد.

مانند هر انجمن یا انجمن غیرانتفاعی، از مدارس انتظار می رود که وب سایتی داشته باشند که به طور دقیق دیدگاه آنها را بیان کند. طراحی یک وب سایت مدرسه زیبا و جذاب با انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب (CMS) شروع می شود. یک CMS که برای برآوردن نیازهای منحصر به فرد یک مدرسه تهیه می شود، دارای عملکرد و عناصر طراحی مناسب برای یک وب سایت واقعا جذاب خواهد بود.

وب سایت مدرسه بسیار بیشتر از ابزاری برای فهرست کردن اطلاعات آنلاین است. این دروازه ورود به جامعه مدرسه شما است که ارزش ها و فلسفه آن را نشان می دهد. طراحی و ساختار وب سایت مدرسه به خوبی می تواند به ایجاد شهرت برای مؤسسه کمک کند، یک مفهوم کامل برای نحوه مشاهده بازدیدکنندگانی که برای اولین بار از آن بازدید می کنند، ایجاد کند و در نهایت به مدرسه مزیتی نسبت به مدارس رقیب بدهد.

عالی ترین طراحی سایت مدارس  به تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها محدود نمی شود، بلکه وب سایت ها را نیز در بر می گیرد. ایجاد یک وب سایت مدرسه با طراحی خوب فقط مربوط به عکس های پر زرق و برق، ارائه های چند رسانه ای و رنگ های زیبا نیست. این همچنین در مورد چگونگی عملکرد وب سایت برای مخاطبان شما است که شامل جامعه، کارکنان، والدین و کودکان سرمایه گذاری شده در مدرسه می باشد.

چگونه وب سایت مدرسه خود را طراحی کنیم؟

  در گذشته، مدارس نیاز به استخدام یک طراح گرافیک و یک توسعه دهنده داشتند تا وب سایت مدرسه خود را زنده کنند. اما حالا، با کشیدن و رها کردن سازندگان وب سایت، می توانید در عرض چند ساعت سایت حرفه ای خود را ایجاد کنید. برای اکثر این ابزارها هیچ تجربه کدنویسی لازم نیست، اما برای انتخاب پلت فرم مناسب ایده خوبی است که برنامه ریزی کنید، زیرا با رشد مدرسه شما، وب سایت شما نیز رشد خواهد کرد. ترکیبی از تحقیق و برنامه ریزی می تواند مدرسه شما را از غرق شدن در یک وب سایت قدیمی در پلتفرمی که دیگر نیازهای مدرسه شما را برآورده نمی کند، نجات دهد.  

هدف وب سایت مدرسه خود را مشخص کنید

  همه وب سایت ها در درجه اول کارت ویزیت یک سازمان هستند. با مدیر، واحد مدیریت و معلمان خود صحبت کنید تا تصمیم بگیرید که وب سایت مدرسه شما چه هدف دیگری را دنبال می کند. تصمیم بگیرید که چقدر عملکرد برای کارهایی مانند ثبت نام در خبرنامه یا برنامه ریزی تقویم مورد نیاز است. برخی از عملکردها ممکن است برای یک یا دو سال با گسترش مدرسه شما مورد نیاز نباشد، اما دانستن اینکه به کدام عملکردها نیاز دارید، پلتفرم را برای یک طراحی خوب آماده می کند.

ممکن است در حین تعیین استراتژی، سوالاتی از قبیل اینکه آیا وب سایت یک طرفه و مختص اطلاعیه های مدارس است؟ یا اینکه وبسایت به سیستم پیام رسانی نیاز خواهد داشت ؟ آیا فرم ثبت نام در خبرنامه نیاز است؟ و...که این سوالات شما را در انتخاب پلتفرم و سازنده وب سایت راهنمایی می کند. پس باید چشم انداز سازمان خود را تقویت کنیم و شفاف بودن در مورد اهداف مدرسه و داشتن انتظارات واقع بینانه شما را از دردسر طراحی مجدد وب سایت نجات می دهد. همچنین شما میتوانید با طراحی سایت آموزشی که سایت مدارس جزو زیر دسته های آن محسوب می شود سایت خود را بدون هیچ نگرانی تهیه کنید .

یک پلتفرم را انتخاب کنید

 

سیستم مدیریت محتوا (CMS) پلتفرمی است که برای نگهداری تمام محتوای آنلاین و طراحی سایت به آن نیاز دارید. وب‌سایت‌های مدارس معمولاً پیوندی برای هدایت دانش‌آموزان از وب‌سایت خود به پلتفرم آموزش الکترونیکی دارند که دانش‌آموزان برای دسترسی به درس‌ها وارد سیستم می‌شوند. هنگام بررسی پلتفرم های CMS یکی را انتخاب کنید که به خوبی از وب سایت شما و تمام محتوای آن پشتیبانی کند.

محتوا جمع آوری کنید

 

در طراحی وب، مهم ترین مورد به تمام محتوایی اطلاق می شود که در یک وب سایت از جمله متن، عکس، تصاویر، نمودارها و موارد دیگر وجود دارد. قبل از شروع ساخت سایت خود با سازنده CMS، مطمئن شوید که تمام محتوای خود را دارید. فایل‌های لوگوی خود را کنار هم نگه دارید و مطمئن شوید که تصویری با وضوح بالا دارید تا در هر اندازه صفحه نمایش واضح به نظر برسد.

به وب سایت خود سبک دهید

 

به وب سایت های مدارس دیگر نگاه کنید و توجه داشته باشید که از نظر رنگ، فونت و چیدمان چه نوع سبکی هم آموزنده است هم کاربر پسند که جلوه خوبی در سایت داشته باشد. نیمه اول بالای وب سایت «بالاتر» در نظر گرفته می شود و این اولین قسمت از سایتی است که دانش آموزان بالقوه خواهند دید. آن فضا را به گونه ای طراحی کنید که چشم نواز و آموزنده باشد. بسیاری از مدارس یک عکس بزرگ در بالای صفحه قرار می دهند، اما بیشتر افرادی که به وب سایت شما نگاه می کنند این کار را با دستگاه تلفن همراه انجام می دهند .

طراحی وب سایت مدارس و آموزشگاه، امکانات اصلی و جانبی

شرکت سایت ساز برای رفاه حال مشتریان گرامی ، امکانات خود را به دو دسته ی اصلی و جانبی تقسیم کرده است: امکاناتی که در دسته اصلی قرار دارند به صورت پیش فرض در سایت سفارش داده شده اعمال خواهند شد و مشتریان گرامی می توانند از این امکانات با سفارش طراحی سایت ، استفاده نمایند ؛ دسته ی دیگر از طراحی سایت ، دسته ی امکانات جانبی می باشد که در این دسته مشتری می تواند امکانات دلخواه خود را همراه با سفارش طراحی سایت از ما دریافت کند. به عنوان مثال در دسته ی امکانات جانبی ، اگر مشتریان محترم از قبل برای خود هاست و دامنه نداشته باشند می توانند در هنگام سفارش طراحی سایت به کارشناسان سایت ساز اعلام نمایند تا برای آنها هاست و دامنه متناسب با سایت آنها در اختیارشان قرار گیرد.

  تماس با ما

تمامی مدارس به یک وب سایت کاملا حرفه ای جهت بهبود روند کارها و ارائه ی بهترین خدمات آموزشی لازم دارند. با این کار می توانند دسترسی های راحت تر، امکانات بهتر و برنامه ریزی شده برای دانش آموزان فراهم کنند. از ازدحام اولیا در مدارس برای امور اداری، ثبت نام، کارنامه ها و… جلوگیری کنند و باعث افزایش رضایت والدین نیز شوند.

Rate this post
پیام بگذارید