سئو و بهینه سازی سایت

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

سئو سازی سایت شامل تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌هایی است که برای بهبود رتبه‌ی سایت نزد موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می‌شوند. انجام فرآیند سئو یکی از عواملی است که موجب می‌شود وبسایت مربوطه در صفحه‌ی اول نتایج جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده ‌شود.

آیا تا به حال این سؤال در ذهن شما ایجاد شده است که چرا فروش سایت شما پایین است و یا چرا مطالب و محتوای موجود در سایت شما دیده نمی‌شود؟ راه حل مشکل شما سئو می‌باشد. انجام سئو به شما کمک می‌کند تا بازدید‌های سایت خود را افزایش دهید، در میان رقبای خود بدرخشید و کسب و کار خود را رونق دهید.

شرکت سایت ساز زرین با ارائه‌ی پلن‌های سئو در سه دسته‌ی پلن پایه(سئو برنزی)، متوسط(سئو نقره‌ای) و حرفه‌ای(سئو طلایی) و با داشتن تیمی متخصص، شما را در بهبود سئو سایت و افزایش بازدید‌ها یاری می‌کند. در ادامه به معرفی پلن‌ها و امکانات موجود در هر پلن پرداخته‌ایم. ما آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات شما در رابطه با هر یک از پلن‌ها هستیم.

افراد در حال سئوسازی سایت
               

سئو سایت ساز زرین در حالت کلی در چهار دسته طبقه بندی می‌شوند:

سئو جامع

این پلن برای چه کسانی مناسب است؟                                         این پلن مناسب شرکت‌ها و سایت‌هایی می‌باشد که زمانی کافی برای سئوسازی ندارند ولی دریافت رتبه گوگل برای ایشان بسیار مهم و ضروری می‌باشد و تمایل دارند از رقبای خود پیشی بگیرند.

آموزش سئو و منتورینگ

این پلن برای چه کسانی مناسب است؟                                         این پلن مناسب شرکت‌ها و سایت‌هایی می‌باشد که تمایل دارند سئوسازی توسط خود آنها و یا از طریق تیم سازی و تحت نظر خود آنها ولی آموزش‌های شخص و یا گروه ثالث انجام شود.

کوئیک سئو

این پلن برای چه کسانی مناسب است؟                                         این پلن برای کسب وکارها و سایت‌ها و شرکت‌هایی مناسب است که در برخی صفحات و کلمات کلیدی در گوگل رتبه دارند. لذا تمایل دارند در رتبه‌های یک الی پنج گوگل قرار بگیرند.

مشاوره سئو

این پلن برای چه کسانی مناسب است؟                                         این پلن مناسب افرادی است که تمایل دارند به صورت تلفنی مشاوره و یا آموزش سئو دریافت نمایند. به این صورت که به تناسب پلن می‌توانید با کارشناسان سئو ما در ارتباط باشید.

آماده این سئوسازی سایت خود را با سایت ساز زرین آغاز نمایید؟؟؟

پلن‌های سئوسازی جامع

در پلن‌های سئو جامع که کامل ترین پلن سئوسازی می‌باشد ما برای شما تیم اختصاصی تشکیل می‌دهیم و تیم حرفه‌ای تنها برای سایت شما کار خواهد کرد...

سئوی برنزی(پلن اولیه)
ماهانه
شروع از 3 میلیون تومان
سئوی نقره‌ای(پلن متوسط)
ماهانه
شروع از 6 میلیون تومان
سئوی طلایی(پلن حرفه‌ای)
ماهانه
شروع از 9 میلیون تومان

پلن های مشاوره و آموزش تلفنی سئو

در این پلن طی تماس تلفنی با مشاوران و کارشناسان سئو آموزش دریافت خواهید نمود...

پلن برنزی
2 ساعت
600 هزار تومان
پلن نقره‌ای
4 ساعت
1.200 میلیون تومان
پلن طلایی
8 ساعت
2.400 میلیون تومان
اینفو گرافیک سئو

سوالات متداول کاربران از ما

قطعا زمانی که روی سئو سایتی فعالیت می‌شود تفاوتی بسیاری بین این سایت و سایت های دیگر ایجاد خواهد شد. در صورتی که به طور مستمر فعالیت‌ها و تکنیک‌های سئو محور روی سایت انجام می‌شود به مرور زمان سیگنال‌های مثبت به گوگل ارسال شده و سایت شما در نتایج ظاهر خواهد شد. نکته ای که باید به ان توجه شود این است که شما صبر و حوصله داشته باشید .

در پلن‌های سئو جامع تمامی موارد توسط تیم سایت ساز زرین انجام می‌شود و هر پروژه نیاز به سه تیم دارد که این تیم‌ها به شرح زیر می‌باشند:

تیم سئو داخلی: از جمله تولید محتوا و لینک‌سازی داخلی و استراتژی محتوا و...

تیم سئو خارجی : ایجاد بک لینک‌های معتبر در شبکه‌های اجتماعی و فروم‌ها و رپورتاژها و ..

تیم سئو فنی: بررسی معماری سایت ، سرعت سایت ، بهینگی کدهای سایت

به صراحت می‌توان گفت تمامی شرکت‌هایی که برای جایگاه کلمات کلیدی زمان دقیق تعیین می‌کنند کلاهبردار هستند. به هیچ برای کلمات کلیدی نمی‌توان زمان دقیق در نظر گرفت. زیرا هیچ سئوکار اطلاع دقیق از الگوریتم‌های گوگل ندارد اینکه در 3 ماه یا یکسال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد مشخص نیست. پس ما هم به شما پشنهاد می کنیم گول افرادی را که به شما قول رتبه‌های اول گوگل در مدت زمان میدهند نخورید .

هر دو خوب هستند و بستگی به هدف افراد دارد. اگر می‌خواهید سایت شما سریع‌تردر رتبه‌های برتر گوگل ظاهر شود، باید از نبلیغات گوگل(گوگل ادوردز) استفاده کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که تبلیغات گوگل موقتی است و مدت زمان آن به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، وابسته است. قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل از طریق سئو و بهینه‌سازی سایت، نیاز به زمان بیشتری دارد و در مدت طولانی‌تری رسیدن به آن ممکن خواهد بود اما نسبت به تبلیغات گوگل بسیار ماندگارتر می‌باشد.

هر دو خوب هستند و بستگی به هدف افراد دارد. اگر می‌خواهید سایت شما سریع‌تردر رتبه‌های برتر گوگل ظاهر شود، باید از نبلیغات گوگل(گوگل ادوردز) استفاده کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که تبلیغات گوگل موقتی است و مدت زمان آن به هزینه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید، وابسته است. قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل از طریق سئو و بهینه‌سازی سایت، نیاز به زمان بیشتری دارد و در مدت طولانی‌تری رسیدن به آن ممکن خواهد بود اما نسبت به تبلیغات گوگل بسیار ماندگارتر می‌باشد.

زمان رسیدن به رتبه‌های برتر گوگل به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله‌ی این موارد می‌توانیم به کلمات کلیدی مورد نظر و میزان رقابت بر سر این کلمات کلیدی، عمر دامنه، فعالیت‌های انجام شده بر روی سایت پیش از خرید پلن سئوسازی، تصمیم گوگل و ... اشاره کنیم. اما در حالت کلی، میانگین زمان لازم و رتبه‌های تخمینی طی پیش قرارداد در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

بله، برای این مورد کافی است با کارشناسان سایت ساز زرین تماس بگیرید. در این صورت یک بررسی و آنالیز کلی از سایت شما و کلمات کلیدی مورد نظرتان انجام می‌شود و مواردی از جمله مدت زمان لازم، هزینه‌ی انجام پروژه و تخمین رتبه‌ی نهایی در قالب یک پیش قرار داد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بله، کارشناسان سایت ساز زرین کلمه کلیدی مورد نظر شما را بررسی کرده و در صورت وجود گزینه‌های بهتر، با بیان دلیل، آن را با شما در میان می‌گذارند.

خیر، در صورتی که پلن نقره‌ای یا طلایی سئوسازی سایت را انتخاب کرده باشید، می‌توانید هزینه‌ی آن را بسته به میزان آن، طی دو یا چند قسط پرداخت نمائید. البته برای آن دسته از عزیزانی که پرداخت خود را به صورت نقدی انجام می‌دهند، مزایایی در نظر گرفته شده است.

موارد کلی که در هر پلن سئوسازی انجام می‌شود، در جدول مربوط به هر یک قرار گرفته است اما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب پلن به صورت صحیح‌تر و کسب اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تر، با کارشناسان سایت ساز زرین تماس بگیرید.

پاسخ خود را پیدا نکردید... با ما تماس بگیرید

با سئوسازی سایت چه چیزهایی به دست می‌آوریم؟

افزایش اعتبار

حضور در رتبه‌های برتر گوگل موجب افزایش اعتبار سایت می‌شود.

کسب رتبه‌های برتر گوگل

با سئوسازی سایت می‌توانید رتبه‌های برتر گوگل را از آن خود کنید.

افزایش فروش

حضور در رتبه‌های برتر گوگل، افزایش فروش را برای یک سایت به دنبال دارد.

برندسازی

حضور در رتبه‌های برتر گوگل به برندسازی یک کسب و کار کمک می‌کند.

همین حالا بهینه سازی سایت خود را آغاز کنید.
ما به شما کمک می‌کنیم بهترین پلن سئوسازی سایت را انتخاب کنید.

راه های ارتباط با ما

تماس با ما
پیام بگذارید