مهر 12, 1395
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

 


طراحی وب سایت خبری

امروزه طراحی سایت خبری یک امر مهم و ضروری می باشد که شرکت سایت ساز این امکان را برای افراد شخصی ، شرکت ها ، ارگان های دولتی و … محقق می سازد.
طراحی سایت خبری به شما کمک می کند تا بتوانید وب سایت خبری مورد نظر خود را به راحتی سفارش داده و تحویل بگیرید.
ما با شما کار می کنیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیاز شما را طراحی کنیم. ما همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید و همچنین سایت شما را در بالاترین رتبه ی موتور های جستجو قرار دهیم.
طراحی سایت خبری ، یکی از محبوب ترین روش ها برای افرادی می باشد که تمایل به کسب درآمد از سایت خود را دارند.
طراحی وب سایت خبری در سایت ساز زرین ، به شما کمک می کند تا بتوانید وب سایت خبری مورد نظر خود را به راحتی و با امکانات مورد نظر راه اندازی و استفاده کنید.

در وب سایت های خبری سایت ساز ، امکانات کامل و جامع و همچنین گرافیک زیبا و کاربردی برای راه اندازی یک سایت خبری کارآمد فراهم می باشد.
شما می توانید با طراحی وب سایت خبری ، تمامی مطالب و اخبار مورد نظر خود را به همراه تصاویر آن در سایت منتشر کرده و یکی از خبرگزاری های معتبر کشور باشید.
هم اکنون می توانید وب سایت خبری خود را راه اندازی و استفاده کنید.

طراحی وب سایت خبری، امکانات اصلی و جانبی

شرکت سایت ساز برای رفاه حال مشتریان گرامی ، امکانات خود را به دو دسته ی اصلی و جانبی تقسیم کرده است:
امکاناتی که در دسته اصلی قرار دارند به صورت پیش فرض در سایت سفارش داده شده اعمال خواهند شد و مشتریان گرامی می توانند از این امکانات با سفارش طراحی سایت ، استفاده نمایند ؛ دسته ی دیگر از طراحی سایت ، دسته ی امکانات جانبی می باشد که در این دسته مشتری می تواند امکانات دلخواه خود را همراه با سفارش طراحی سایت از ما دریافت کند.
به عنوان مثال در دسته ی امکانات جانبی ، اگر مشتریان محترم از قبل برای خود هاست و دامنه نداشته باشند می توانند در هنگام سفارش طراحی سایت به کارشناسان سایت ساز اعلام نمایند تا برای آنها هاست و دامنه متناسب با سایت آنها در اختیارشان قرار گیرد.

تماس با ما

هدف از طراحی سایت خبری چیست؟

معمولا اهداف افراد از سایت های مختلف متفاوت است. برای مثال سایت‌های شرکتی معمولا با هدف معرفی خدمات و محصولات به مشتریان طراحی می‌شوند. سایت‌های فروشگاهی نیز برای معرفی کالاها و محصولات و فروش و رونق هرچه بیستر درآمد شکل می‌گیرند. ولی در حالت کلی می‌توان گفت که هدف از طراحی سایت اعتماد سازی و افزایش اعتبار و جذب بیشتر مشتریان و ... است. حال می‌خواهیم بدانیم هدف از طراحی سایت خبری چیست؟

مهم‌ترین هدف از داشتن سایت خبری ارائه‌ی اخبار و اتفاقات روز و بالابردن سطح اطلاعات از مسائل هر کشور و دنیاست. البته افرادی هم وجود دارند که با هدف کسب درآمد به طراحی سایت خبری می‌پردازند به این صورت که پس از مناسب شدن رتبه‌ی سایت از طریق تبلیغات کسب درآمد خود را آغاز می‌کنند.

ویژگی های مهم در طراحی سایت خبری

1- خاص بودن نمایش صفحات مطالب:

معمولا سایت‌های خبری به خصوص سایت های به روز و آنلاین بازدید های زیادی دارند در سایت‌های خبری به چند ویژگی صفحات مربوط به اخبار و مطالب باید توجه شود. برای مطالب و اخبار باید تاریخ دقیق ثبت خبر درج شود. هر خبر باید شامل تصویر باشد و در صورت امکان برای صفحات اخبار از ویدئو استفاده شود. در صورتی که خبر از منبع دیگر بیان می‌شود باید لینک منبع درج شود. علاوه بر این سایت‌های خبری باید شامل قسمتی باشند که آرشیو اخبار و مطالب رویدادها و تصاویر و ویدئو ها در آنجا قرار داده شود.

2- سرعت بالای لود شدن سایت:

یکی از معیارهای بسیار اساسی در طراحی سایت خبری توجه به سرعت سایت است. همانطور که افراد انتظار به روز بودن اخبار را دارند به همان اندازه تمایل دارند که سرعت لود و نمایش اخبار بالا باشد. معمولا به دلیل انتشار انواع محتواهای متنی و تصویری و ویدئویی امکان دارد که سرعت لود سایت مناسب نباشد. بنابراین بسیار مهم است که در سایت‌های خبری از تصاویر بهینه و همین طور و ویدئو‌های کم حجم تر استفاده شود.

3- سئوی سایت خبری:

برای اینکه اخبار و مطالب سایت خبری با سرعت بالا برای کاربران قابل نمایش باشد باید سئوی بالایی داشته باشد.

4- واکنشگرا بودن سایت:

یک سایت خبری خوب باید به صورت واکنشگرا طراحی شده باشد. سایت واکنشگرا(ریسپانسیو) به وبسایت‌هایی گفته می‌شود که با تمام دستگاه ها(گوشی، تبلت و لپ‌تاپ) سازگار باشد. سازگاری به این معناست که سایز تصاویر، آیکون‌ها، نوشته‌ها، منوها و ... متناسب با اندازه‌ی صفحه نمایش دستگاه، تغییر کند.

امروزه واکنشگرا بودن اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است. همانطور که می‌دانید همواره رضایت کاربران اولویت گوگل می‌باشد و واکنشگرایی یک سایت کاربران را در استفاده‌ی ساده‌تر از آن یاری می‌دهد، بنابراین گوگل نیز ریسپانسیو بودن سایت‌ها را به عنوان یکی از معیارهای اصلی خود در نظر گرفته است. واکنشگرایی در سایت‌های خبری اهمیت ویژه‌تری دارد، زیرا افراد برای مطالعه‌ی اخبار وارد سایت می‌شوند و در صورتی که اخبار به صورت درستی به کاربران نمایش داده نشود، آنان سایت را به سرعت ترک خواهند کرد.

مقالات مرتبط
پیام بگذارید