×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان
طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی

 

طراحی وب سایت سازمانی

امروزه طراحی سایت یک امر مهم و ضروری می باشد که شرکت سایت ساز این امکان را برای افراد شخصی ، شرکت ها ، ارگان های دولتی و ... محقق می سازد. ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی ایجاد یک وبسایت سفارشی ترویج دهید. ما با شما کار می کنیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیاز شما را طراحی کنیم ما همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید،و همچنین سایت شما را در بالاترین رتبه ی موتور های جستجو قرار دهیم. در سایت ساز ، انواع سایت مانند وب سایت های سازمانی ارائه می شود ، شما می توانید با طراحی وب سایت برای سازمان ، شرکت یا موسسه خود به معرفی و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی پرداخته و کسب و کار خود را رونق دهید. طراحی سایت سازمانی ، به صورت اختصاصی و آماده انجام می گیرد که شما می توانید از وب سایت های آماده که در زیر همین صفحه وجود دارد نیز برای راه اندازی سایت مورد نظر خود استفاده کنید. طراحی سایت سازمانی همچنین می تواند منجر به شناخته تر شدن سازمان های نوپا بیانجامد.

طراحی وب سایت سازمانی ، امکانات اصلی و جانبی

امروزه طراحی سایت یک امر مهم و ضروری می باشد که شرکت سایت ساز این امکان را برای افراد شخصی ، شرکت ها ، ارگان های دولتی و ... محقق می سازد. ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی ایجاد یک وبسایت سفارشی ترویج دهید. ما با شما کار می کنیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیاز شما را طراحی کنیم ما همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید،و همچنین سایت شما را در بالاترین رتبه ی موتور های جستجو قرار دهیم.

اصول طراحی سایت سازمانی

 

در طراحی سایت سازمانی باید خلاقیت بیشتری به خرج دهید. طراحی سایت سازمانی انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع سفارش آن طراحی می شود. اما در همه ی آن ها یک سری اصول کلی رعایت می شود که دز ادامه به این اصول خواهیم پرداخت.

1- طراحی کاربر محور

سایت شما چیزی فراتر از یک بیلبورد است. انتظارات کاربران شما در مورد سایت و کارهایی که در حین بازدید می توانند یاد بگیرند و انجام دهند، عملکرد سایت شما را مشخص می کند. به همین دلیل است که تیم سایت ساز زرین عناصری مانند ناوبری، معماری اطلاعات و استفاده از تصاویر را با در نظر گرفتن نیازهای مخاطبان و کسب‌وکارتان با دقت طراحی می‌کنید.

2- آینده نگری

در طراحی هر نوع سایتی از جمله، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری و از همه مهمتر طراحی سایت سازمانی باید طراحی را به گونه ای انجام دهید تا هر نوع تغییری را بتوانید در آینده و متناسب با ورودی و کاربرانی که دریافت می کنید انجام دهید. همچنین طراحی سایت شما باید همواره بروز باشند. قطعا سایتی که امروز طراحی می کنید. با سایت هایی که سال بعد طراحی می شوند کلی تفاوت خواهد داشت. پس حتما هنگام خرید سایت و یا طراحی آن به این موضوع توجه کنید.

3- انتخاب سیستم مدیریت

انتخاب یک سیستم مدیرت برای هر سایتی جزو الزامات آن است. در طراحی سایت سازمانی با توجه به امکاناتی که قرار است ارائه دهم می توانیم سیستم مدیرت خود را انتخاب کنید. یک سیستم مدیرت خوب باید قابلیت توانایی ارائه هر نوع امکانات را داشته باشد.

در ادامه قصد داریم به جواب سوال، کاربران در مورد ما چه فکری می کنند؟ پاسخ دهیم. دانستن جواب این سوال شما را در طراحی سایت سازمانی خود کمک می کند.

کاربر را مانند مشتری ببینید که میخواهد از یک فروشگاه خرید کند. در بازدید از سایت ها هم اینگونه عمل می کند. ابتدا دچار مشکل می شود و برای پیدا کردن راه حل مشکل خود دست به گریبان گوگل می شود. بعد از سرچ کردن مشکل خود نتایجی که در رتبه های برتر گوگل قرار دارند برای او نمایش داده می شود. برگ برنده نزد سایتی است که بصورت دقیق به مشکل او پرداخته. همچنین طراحی، فونت، تصاویر نیز در ماندن کاربر و تبدیل آن به مشتری نیز نقش مهمی دارد.

آنها از اعتبار و طراحی وب سایتی که مشکل آن ها را حل کرده قدردانی می کنند و آن را با کیفیت محتوا می سنجند. بنابراین بهتر است در کنار طراحی وب سایت بر روی محتوای وب سایت که نیازهای کاربر را برآورده می کند نیز تمرکز کنید. اگر این کار را انجام دهید، در طول سال ها ترافیک مناسبی خواهید داشت.

کاربران هرگز مطالب را به طور کامل نمی خوانند. آنها همیشه از طریق مقدمه مابقی محتوا را اسکن می کنند. به همین دلیل است که در تمامی وبسایت های قدرتمند و معتبر بر روی مقدمه سایت بیشتر تمرکز می کنند تا با جملات احساسی و زیبا کاربر را در سایت ماندگار کنند.

مخاطبان آنلاین بی حوصله هستند پس باید رضایت فوری آن ها را به دست بیاوریم تا در سایت ما ماندگار باشند. بنابراین، با کاهش تصاویر بی کیفیت و طراحی های اضافه ، روی ارائه یک رابط کاربری آسان برای آنها تمرکز کنید.

آنها محتوای وب سایت ها را به صورت خط به خط نمی خوانند بلکه  به صورت متوالی پیش می روند.

آنها روی اولین گزینه یا لینکی که مناسب به نظر می رسد کلیک می کنند و ممکن است آنها را به هدف خود نزدیکتر کند. از این رو توصیه می‌شود دکمه‌های فراخوانی را که به خوبی در مورد آنها فکر کرده‌اند را، اضافه کنید.

کاربران را مجبور به فکر کردن نکنید

 

طراحی سایت سازمانی شما باید با تمام زیبایی و طرح های گرافیکی خود، ساده باشد. منظور از سادگی این است که کاربر برای پیدا کردن صفحه هدف خود در سایت شما دچار مشکل نشود و به راحتی و با چند کلیک به آنچه که می خواهد برسد.

به بیان ساده کاربر نباید برای رفتن از نقطه A به نقطه B دچار مشکل شود. طراحی سایت خوب، لینک های واضح و کاربردی و تصاویر می توانند شما را در انجام این کار کمک کنند.

اگر با موفقیت پاسخ هر سؤالی را که کاربر ممکن است به آن فکر کند را در سایت خود داشته باشید و راه های رسیدن به آن آسان باشد. شما در طراحی سایت سازمانی خود موفق شده اید.

تماس با ما

جدیدترین وب سایت های آماده

  • وب سایت شرکتی و حرفه ای البرز

   وب سایت شرکتی و حرفه ای البرز به همراه:هاست و دامنه رایگان
  • وب سایت فروشگاهی نیوشاپ

   وب سایت فروشگاهی نیوشاپ به همراه:هاست و دامنه رایگان
  • وب سایت شرکتی پارس

   وب سایت شرکتی پارس به همراه:هاست و دامنه رایگان
  • وب سایت فروشگاهی اپن کارت

   وب سایت فروشگاهی اپن کارت به همراه:هاست و دامنه رایگان
  • وب سایت خبری تکتا

   وب سایت خبری تکتا به همراه:هاست و دامنه رایگان
  • وب سایت خبری نسیم

   وب سایت خبری نسیم به همراه:هاست و دامنه رایگان
</div/>
Rate this post
پیام بگذارید