×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان

بنر یلدایی

تاریخچه شب یلدا:

شب یَلدا یا شب چلّه یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانی است. در این جشن، طی شدن بلندترین شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها در نیم‌کرهٔ شمالی، که مصادف با انقلاب زمستانی است، گرامی داشته می‌شود. یلدا به زمان بین غروب آفتاب از ۳۰ آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) گفته می‌شود. خانواده‌های ایرانی در شب یلدا، معمولاً شامی فاخر و همچنین انواع میوه‌ها و رایج‌تر از همه هندوانه و انار را مهیا و دور هم سرو می‌کنند. پس از سرو تنقلات، قصه‌گویی بزرگان خانواده برای دیگر اعضای فامیل و همچنین فال‌گیری با دیوان حافظ رایج است.

«یلدا» برگرفته از واژهٔ سریانی به‌معنای زایش استو شب چله هم که مترادف شب یلدا است از آن روست که چهل روز اول زمستان را «چله بزرگ» و بیست روز بعد از آن را «چله کوچک» نامیده‌اند. ابوریحان بیرونی از این جشن با نام «میلاد اکبر» نام برده و منظور از آن را «میلاد خورشید» دانسته‌ است.در آثارالباقیه بیرونی، از روز اول دی ماه، با عنوان «خور» نیز یاد شده‌است. در قانون مسعودی نسخهٔ موزه بریتانیا در لندن، «خُره روز» ثبت شده، اگرچه در برخی منابع دیگر «خرم روز» نامیده شده‌است.

 

طرح تخفیف شب یلدا

 

تخفیف و هدیه‌ی ویژه یلدا سایت ساز زرین:

سایت ساز زرین هر ساله تخفیف‌های ویژه‌ای را برای کاربران خود در نظر می‌‌گیرد. در یلدای امسال متفاوت تر از سا‌ل‌های پیش علاوه بر تخفیف مخصوص یلدا خبر خوبی برای شما کاربران گرامی داریم. امسال علاوه بر تخفیف هدیه‌ای به صورت یک آموزش سئو برای کاربران گرامی در نظر گرفته‌ایم.

 

برای دریافت تخفیف یلدای 97 می‌توانید کد زیر را در هنگام سفارش محصول استفاده نمایید.

کد تخفیف: Yalda97

 

 

خرید سایت با تخفیف یلدا 1397

 

هدیه ویژه ی ما به شما:

صفر تا صد ورود به دنیای کسب و  کار آنلاین را در این ویدئو مشاهده نمایید.

مزایای داشتن سایت چیست؟


برای بسیاری از افراد این سوال پیش می‌‌آید که آیا داشتن سایت می‌تواند مزایایی به همراه داشته باشد؟

پاسخ به این سوال قطعا مثبت خواهد بود، زیرا امروزه معمولا کسب و کارها در فضای اینترنت به دنبال جذب مشتری و افزایش فروش خود هستند. از این رو  داشتن سایت و در کنار آن فعالیت در شبکه های اجتماعی موجب می‌شود به شیوه‌ی مناسبی بتوانند محصولات و خدمات خود را معرفی نمایند. قطعا رقیبان شما فعالیت مناسبی در فضای مجازی دارند و شما هم برای عقب نماندن از قافله بهتر است فعالیت خود را آغاز نمایید لذا پیشنهاد می‌کنیم از فرصت استثنایی خرید سایت در سایت ساز زرین استفاده نمایید و کسب و کار آنلاین خود را آغاز کرده و وارد دنیای شیرین و پیچیده‌ی وب شوید.

فراموش نکنید از ابتدای کار ، تا انتهای نامحدود آن ، در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید با «سایت ساز زرین» ، به«کسب و کار زرین» خود برسید.

 

برای مشاهده ی دموهای آنلاین سایت ها‌ی آماده و همچنین خرید سایت می‌توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

مشاهده دمو آنلاین سایت ها و خرید

کاربران گرامی سپاسگزاریم از اینکه همیشه با سایت ساز زرین همراه هستید، منتظر دریافت نظرات ارزشمند شما پس از مشاهده‌ی ویدئو هدیه یلدا در بخش دیدگاه‌های همین  صفحه هستیم، کسب و کارتون زرین.

Rate this post
پیام بگذارید