×
دریافت قیمت
+ تخفیف ویژه

افزایش فروش با تبلیغات هدفمند در گوگل

تبلیغات در گوگل ، کلید موفقیت شما !

تبلیغات در گوگل ، کلید موفقیت شما !

یکی از موثر ترین نوع تبلیغات ، تبلیغات در گوگل می باشد ، شاید از خود بپرسید که چرا تبلیغات در گوگل بسیار موثر می باشد؟

علت این امر این است کاربرانی که به دنبال کسب و کار شما هستند ، به صورت مستقیم در گوگل جستجو و شما را می یابند ، در نتیجه احتمال خرید به ازای هر بازدید بسیار بالا می رود. روش های دیگری همچون سئوسازی نیز برای حضور در صفحه نخست وجود دارد. ولی همان طور که می دانید ، برای سئو سازی یک سایت ، به زمانی حداقل 6 ماه تا چند سال زمان نیاز است. ولی با تبلیغات در گوگل ، یک شبه در صفحه نخست گوگل و با کلمه کلیدی دلخواه خود ظاهر شوید! در تبلیغات گوگل ، شما تنها به ازای کلیک های انجام شده بر روی تبلیغات خود هزینه می پردازید و نمایش تبلیغ به صورت کاملا رایگان می باشد. همچنین توجه بفرمایید برای اینکه بتوانید در گوگل تبلیغات کنید ، حتما باید دامنه سایت شما .com ، .net ، .org و ... باشد تا توسط گوگل تایید شود و دامنه های .IR توسط گوگل تایید نمی شوند! اگر شما هم تصمیم گرفته اید در صفحه نخست گوگل حاضر شده و کسب و کار خود را رونق دهید ، پس هم اکنون دست به کار شوید!

تبلیغات در گوگل

پلن‌های تبلیغات در گوگل

پلن 1
50 دلار مطابق با قیمت روز دلار
پلن 2
100 دلار مطابق با قیمت روز دلار
پلن 3
200 دلار مطابق با قیمت روز دلار

کارمزد مدیریت و اجرای کمپین تبلیغات در گوگل

مدیریت کمپین‌ها یکی از مهمترین مواردی است که در راه اندازی یک کمپین گوگل ادوردز موفق باید به آن تسلط داشته باشید. چون برای نمایش تبلیغات در گوگل، بین سایت‌هایی که روی کلمات مورد نظر قصد اجرای تبلیغات را دارند، رقابت وجود دارد. بنابراین سایتی در این رقابت موفق‌تر است که مدیریت کمپین خود را به شکلی بهتر و اصولی‌تر انجام داده باشد. از طرفی دیگر مدیریت درست کمپین به دلیل نمایش بهتر در گوگل، باعث مدیریت و صرفه‌جویی در هزینه‌ها هم می‌شود. بنابراین تجربه و تخصص در اجرا و مدیریت یک کمپین گوگل ادوردز موفق، حرف اول را می‌زند.

اگر شما تجربه و تخصص کافی برای مدیریت و اجرای یک کمپین تبلیغاتی موفق و حرفه‌ای در گوگل ادوردز را دارید، می‌توانید پکیج مورد نظر خود را از بین 3 پکیج موجود انتخاب و خریداری کنید. اما در صورتی که می‌خواهید اجرا و مدیریت حرفه‌ای کمپین گوگل ادوردز خود را به تیم ما بسپارید، می‌توانید روی لینک خرید کلیک کرده و در صفحه‌ی نمایش داده شده، گزینه‌ی مربوط به "کارمزد اجرای کمپین تبلیغات در گوگل" را فعال کنید.

به این نکته توجه کنید که شما کارمزد اجرای کمپین و مدیریت آن را "فقط یک بار" پرداخت می‌کنید و پس از آن فقط کمپین خود را شارژ می‌کنید و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای مدیریت کمپین وجود نخواهد داشت. برای دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید با مشاوران سایت ساز زرین در ارتباط باشید.

کارمزد مدیریت اکانت گوگل ادوردز

کارمزد دریافت پروموشن تبلیغات در گوگل

گوگل برای سایت‌هایی که برای اولین بار قصد اجرای تبلیغات در گوگل را دارند، مبلغی را به عنوان کد پروموشن در نظر می‌گیرد. این مبلغ به تمامی سایت‌ها و فقط یکبار و تا سقف 120 دلار اختصاص داده می‌شود. شما می‌توانید این کد پروموشن را برای سایت خود فعال کنید تا علاوه بر بودجه‌ای که خودتان برای شارژ تبلیغات در نظر گرفته‌اید، بتوانید از مبلغ پروموشن هم برای انجام تبلیغات استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید در صورتی که در 30 روز اول اجرای کمپین، مبلغی که شما کمپین خود را شارژ کرده‌اید، کمتر از 120 دلار باشد، مبلغ پروموشن هم به همین میزان شارژ می‌شود. به عنوان مثال در صورتی که شما در کل 30 روز، جمعا کمپین خود را 30 دلار شارژ کرده باشید، مبلغ 30 دلار هم به عنوان پروموشن به شما تعلق می‌گیرد. اما در صورتی که شارژ شما 120 دلار و یا بیشتر از آن باشد، مبلغ 120 دلار به عنوان کد پروموشن به شما تعلق می‌گیرد.

برای استفاده از کد پروموشن گوگل ادوردز باید برخی از مراحل طی شود. در صورتی که تمایل دارید این کار توسط متخصصان سایت ساز زرین صورت گیرد، کافی است در زمان خرید شارژ برای کمپین گوگل ادوردز، تیک گزینه‌ی "کارمزد دریافت کد پروموشن" را فعال کنید.

پروموشن کد گوگل ادوردز

تبلیغات در گوگل ، چرا؟

پشتیبانی سایت ساز

ما شما را برای راه اندازی کمپین تبلیغاتی خود یاری می کنیم. لذا از این بابت می‌توانید آسوده خاطر باشید.

حضور در صفحه نخست

با تبلیغات گوگل ، فورا به صفحه نخست می روید و کاربران هدف ، مستقیما وارد سایت شما می شوند.

پرداخت صرفا برای کلیک

در این روش شما فقط به ازای ورود کاربر به سایت و کلیک بر روی تبلیغ تان هزینه می پردازید.

قیمت مناسب

قیمت های ارائه شده بسیار مناسب بوده و از میزان قیمت پایین و متناسب با نیاز کاربر شروع می‌شوند.

تبلیغات در گوگل هدفمند است

در تبلیغات گوگل به ازای مخاطبینی هزینه پرداخت می‌شود که کلمات کلیدی شما را جستجو می‌کنند.

پیشروی از رقبا

گاها برخی از کسب و کارها از این سرویس غافلند. شما با استفاده گوگل ادوردز، از رقبایتان پیشی بگیرید.

اهمیت تبلیغات در گوگل

حضور در صفحه نخست گوگل مهم است. زیرا بیشترین بازدیدها از صفحه‌ی اول گوگل انجام می‌شود. طبق آخرین آمار به دست آمده می‌توان گفت : 90 درصد از بازدیدکنندگان برای یافتن اطلاعات و کالاهای و موارد مورد نظر خود سایت هایی را مشاهده می‌کنند که در صفحه نخست گوگل قرار دارند. از این جهت برای رسیدن به صفحه نخست دو راه وجود دارد که یکی از آنها کار بر روی سئو سایت و دیگری استفاده از تبلیغات گوگل است. تبلیغات گوگل روش زودبازده تری نسبت به سئو سازی سایت است. سئوسازی یک سرمایه گذاری طولانی مدت بر روی سایت است که به زمان بیشتری احتیاج دارد. در صورتی که سئو سازی سایت و همین طور تبلیغات گوگل در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. سایت به بالاترین و بهترین نتیجه‌ و بازدهی خود خواهد رسید.

اهمیت تبلیغات در گوگل
اینفوگرافیک تبلیغات در گوگل

سوالات متداول از تبلیغات در گوگل

این مورد به این بستگی دارد که شما تبلیغ خود را به چه مقدار شارژ کرده باشید و اینکه تبلیغ شما به چه تعداد کلیک بخورد. هرچه تعداد کلیک‌های تبلیغ شما بیشتر باشد سریع تر شارژتان به اتمام می‌رسد و همین طور هر چه شارژ شما بیشتر باشد دیرتر به اتمام می‌رسد.
سایتی که در کلمه کلیدی مورد نظر بیشترین هزینه‌ی تبلیغاتی را پرداخت نماید و از لحاظ فنی خوب باشد معمولا در رتبه اول قرار می‌گیرد.
معمولا تبلیغ در گوگل به درد سایت‌ها و تجارت‌هایی می‌خورد که محصولات و خدمات خود را در عرصه‌ی اینترنت به کاربران ارائه می‌دهند. قطعا از این طریق می‌توانند شاهد فروش بیشتر محصولات خود باشند.
در گوگل دو نوع تبلیغ با نام های Search Ads و Display Ads وجود دارد. در Search Ads تبلیغات در خود گوگل به صورت متنی به نمایش درمی‌آید. و در نوع دوم تبلیغات، تبلیغ شما در سایت هایی به نمایش درمی‌آید که با گوگل قرار داد دارند.
بله، در صورتی که شما می‌خواهید هزینه‌های تبلیغات در گوگل را مدیریت کنید، می‌توانید در روزهای مختلف، هزینه‌های متفاوتی را تعیین کنید. به این ترتیب تمامی شارژ شما در مدت زمان کم به اتمام نمی‌رسد و این بودجه بین روزهای مختلف تقسیم می‌شود.

راه های ارتباط با ما

تماس بگیرید

آماده پاسخگویی

ما همیشه آماده پاسخگویی به کاربران گرامی هستیم.

تلفن دفتر مرکزی :

02171053933

تلفن مشاوره:

09104326225

آدرس:

تهران:خیابان مطهری،نبش خیابان علی‌اکبری، پلاک 133، طبقه 3، واحد 10

5/5 - (1 امتیاز)
پیام بگذارید