×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان

تیر 30, 1396
رنکینگ سایت

رنکینگ سایت

 

رتبه سایت در گوگل

 

در عصر حاضر واژه رنکینگ سایت برای همه کسانی که با سایت و طراحی سایت سروکار دارند بسیار آشنا می‌باشد و این واژه بیشتر برای مدیران سایت‌ها مهم می‌باشد. مدیران سایت برای اینکه سایت خود را ارزیابی کنند و جایگاهی که سایتشان دارد را بسنجند، گاه و بی‌گاه به سایت الکسا سر می‌زنند. رتبه بالا داشتن در موتورهای جستجوگر به این معنی است که سایت قدرتمند و کارآمد است.

برای ارزیابی تعداد بازدیدکنندگان سایت‌ها، سایت الکسا به مرجعی تبدیل شده است، دلیل آن این است که از اطلاعات سایت‌ها و تحلیل رتبه سایت آمار کاملی می‌دهد و رتبه‌ای که یک سایت دارد را مشخص می‌کند و این عددی که برای رتبه سایت در نظر می‌گیرد، عددی بین یک تا چند میلیون است، هرچه عدد کمتر و به یک نزدیکتر باشد، رتبه سایت بهتر است.

معمولا کسانی در کسب رتبه بالا موفق هستند که درمورد نحوه عملکرد موتورهای جستجو آگاه باشند.

زمانی که شما تمرکزتان بر روی تولید محتوای باکیفیت باشد تا رتبه الکسا و رنکینگ سایت افزایش یابد، این موضوع می‌تواند در جذب بازدیدکنندگان و همچنین افزایش رتبه الکسا تاثیر داشته باشد.

 

  رنکینگ وب سایت

 

زمانی که رنکینگ سایت در وضعیت مناسبی می‌باشد ولی ترافیک سایتتان کم است، این وضعیت به خاطر این است که کلمات کلیدی و سئو و بهینه سازی سایتتان کامل نیست و این‌ها از عواملی است که کاربران از آن ها برای جستجو اسفاده می‌کنند. برای رفع این مشکل به راحتی می‌توانید کلمات کلیدی که بیشترین جستجو را دارند را در سایتتان افزایش دهید که این موضوع ترافیک سایت را افزایش می‌دهد.

نشان‌دهنده رنکینگ بالای سایت استفاده از کلمات کلیدی هم خواهد بود و افزایش بازدید و ترافیک سایت را همراه دارد. برای اینکه ترافیک سایت خود را افزایش دهید، باید تحقیقاتی را در مورد عبارات و کلیدواژه‌های مهم انجام دهید. همواره توصیه می‌کنم که کلماتی که بیشترین جستجو را دارند را بیابید تا بازدیدکنندگان سایتتان افزایش یابند.

معیار گوگل برای این رتبه بندی چیست؟

جواب این سوال بستگی به به نام سایت ، اعتبار و لینک‌های داخلی دارد. هر چه میزان این موارد در صفحات دیگر شناخته شده باشد و نمره و رتبه ای که مخاطبان می‌دهند موجب شناخت اهمیت سایت شما می شود. Rank یک صفحه از 0 تا 10 می‌تواند باشد.

نزدیک بودن این عدد به 9 یا 10 رنک بهتری در اینترنت است؛ البته ناگفته نماند که این رنک‌ها توسط گوگل هر چند بار یک بار تغییر می‌کند، یعنی نیازی نیست که در صورت پایین بودن رنک سایت خود ناراحت باشید، چرا که این رنک‌ها تغییر می‌کند. بنابراین به تلاش خود ادامه دهید.

 

کسب رنکینگ خوب از گوگل

 

اما  پیچ رنگ برای معیار رتبه بندی گوگل استفاده می‌شود، بنابراین شما باید پیچ رنک خود را تقویت نمایید تا زمانی که در سایت شما کلید واژه‌ای جستجو می‌شود، گوگل بتواند آن را در نتایج جستجو نشان دهد.

با رعایت نکاتی برای بالا بردن رنکینگ سایت در اینترنت به رتبه‌ی خوبی دست میابید. همواره سعی کنید که از کلمات کلیدی در محتواهای خود استفاده کنید و همچنین پرچسب محتواها را فراموش نکنید. این برچسب‌ها از کلمات کلیدی باید باشند.

Rate this post
مقالات مرتبط
پیام بگذارید