ساخت سایت حرفه‌ای ir به راحت ترین روش ممکن

بسیار سریع

به صرفه بودن از نظر اقتصادی

تنوع بالا

تعداد کاربران اینترنت روز به روز در حال افزایش است و این موضوع، زمینه‌ی مناسبی را برای افراد و شرکت‌ها در جهت ساخت سایت حرفه ای در جهت پیشرفت در کسب و کارشان فراهم می‌کند. داشتن یک سایت حرفه‌ای، نقش مهمی را در معرفی محصولات و خدمات، جذب مشتری و افزایش فروش ایفا می‌کند. سایت ساز زرین، دارای سایت‌های زیبا و متنوعی در زمینه‌های متفاوت است که شما می‌توانید به راحت‌ترین روش ممکن و قیمتی بسیار مناسب، سایت مورد نظر خود را به همراه هاست و دامنه‌ی رایگان راه‌اندازی کرده و استفاده نمایید. به شما پیشنهاد می‌کنیم از سایت‌های آماده و حرفه‌ای ما دیدن کنید.

همچنین جهت دریافت مشاوره و راهنمایی خرید، با ما در ارتباط باشید: 09104326225

ساخت سایت

راحت ترین روش ساخت سایت، خودتان انتخاب کنید!

وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید!

در این قسمت تعدادی از سایت‌های آماده سایت ساز زرین قرار داده شده‌اند. در صورتی که تمایل به خرید و یا مشاهده دموی آنلاین دارید، بر روی تصویر کلیک کنید...

سایت فروشگاهی دیجی مارکت
ساخت سایت فروشگاهی

هر روزه بر تعداد افرادی که خریدهای خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند افزوده می‌شود و این مورد موجب شده است صاحبان مشاغل برای معرفی و فروش محصولات خود به ساخت سایت‌های فروشگاهی روی آورند. به همین دلیل طراحی سایت فروشگاهی و کسب و کارهای آنلاین روز به روز در حال گسترش و پر رونق‌تر شدن می باشند. استفاده از سایت‌های فروشگاهی می‌تواند موجب تبلیغات بهتر محصولات و اطلاع رسانی سریع‌تر به مشتریان شود. همچنین سبب آشنایی بیشتر با سلایق و نظرات مشتریان مختلف می‌گردد. خرید از سایت‌های فروشگاهی موجب صرفه‌جویی در هزینه و زمان مشتریان شده و همچنین اطلاعات دقیق‌تری از ویژگی‌های محصول در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. شما نیز می توانید با خرید سایت فروشگاهی مورد نظر خود، اقدام به افزایش فروش محصولات و خدمات و پیشرفت کسب و کار خود نمایید. طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید محصولات و کالا های خود را به صورت آنلاین به حراج گذاشته و به فروش برسانید. ساخت سایت فرشگاهی در سایت ساز زرین، مانند خوردن یک لیوان آب می باشد! تنها کافی است سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه فروشگاهی و فروش فایل از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

ساخت سایت پارس
ساخت سایت شرکتی

امروزه شرکت های فعال بسیاری وجود دارند که با ساخت سایت شرکتی ، محصولات و خدمات خود را هر چه بیشتر به جامعه معرفی کرده و با این کار اقدام به برند سازی و افزایش فروش محصولات خود می کنند. ساخت سایت شرکتی می‌تواند در جذب مشتریان اولیه کمک کننده باشد. همچنین امکان ارتباط مستمر میان شرکت‌ها و مشتریان را فراهم می‌کند. از طریق سایت شرکتی می‌توانید مشتریان را از محصولات و خدمات جدید خود مطلع نمایید. اگر شما هم صاحب شرکت ، کارخانه ، موسسه و … هستید ، پیشنهاد می کنیم برای راه اندازی وب سایت مورد نظر خود ، به فکر باشید. شما می توانید از وب سایت های آماده سایت ساز زرین استفاده کرده و با ساخت سایت شرکتی برای خود ، به بازار بزرگ مجازی وارد شوید. شما می توانید با ساخت سایت شرکتی ، نامی دلخواه برای دامنه خود انتخاب نموده و همچنین با توجه به کنترل پنل فارسی ارائه شده در وب سایت های آماده سایت ساز زرین ، اقدام به مدیریت و ویرایش سایت خود نمایید. ساخت سایت شرکتی در سایت ساز ، بسیار ساده است! تنها کافی است سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه شرکتی و ارائه خدمات از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت آفاق
ساخت سایت خبری

اخبار و وقایع روز همواره از موارد و مطالبی هستند که طرفداران فراوان و خاص خود را دارند. ولی با توجه به افزایش رسانه‌ها و لوازم ارتباطی و گسترش شبکه‌های اجتماعی و انتشار برخی اخبار به صورت کذب یا شاخ و برگ دادن به اخبار، نیاز به سایت‌های خبری که به صورت دقیق و بی‌طرف اخبار را در اختیار کاربران قرار دهد بیش از پیش احساس می‌شود. با سایت خبری امکان قرار دادن اخبار و تصاویر و اطلاعات را خواهید داشت. ساخت سایت خبری در سایت ساز ، به راحتی انجام پذیر بوده و شما می توانید تنها با مشاهده و خرید سایت مورد نظر خود ، اقدام به ساخت سایت خبری نموده و فعالیت خود را آغاز کنید. وب سایت های خبری ارائه شده توسط سایت ساز ، به همراه هاست و دامنه ارائه می شوند و با کنترل پنل فارسی که دارند ، این قابلیت را برای شما فراهم می سازد که بتوانید سایت خبری خود را ویرایش و شخصی سازی نمایید. شما می توانید دموی آنلاین وب سایت مورد نظر خود را مشاهده کرده و در صورت مورد پسند بودن، اقدام به ساخت سایت نمایید. ساخت سایت خبری در سایت ساز بسیار آسان است. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود.در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه فعالیت‌های مذهبی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت المهدی
ساخت سایت مذهبی

بسیاری از هیئت‌ها و مجالس مذهبی وجود دارند که برای معرفی و اطلاع رسانی مجالس و جلسات برنامه‌های هفتگی خود نیاز به اطلاع رسانی به اعضا و افراد خود دارند. بنابراین طراحی و ساخت سایت مذهبی برای این نوع فعالیت‌ها بسیار مناسب است.ساخت سایت مذهبی یک امر مهم و ضروری برای در دسترس قرار دادن هر چه بیشتر مفاهیم و معارف دینی می باشد و امروزه با توجه به گسترش دسترسی و استفاده از خدمات الکترونیک ، ساخت وب سایت مذهبی نیز می توانید بسیار مورد توجه و استقبال واقع شود. شما نیز می توانید برای هیئت های مذهبی خود ، اقدام به خرید و استفاده از وب سایت مذهبی نموده و از این طریق با سایر افراد در ارتباط باشید. وب سایت های مذهبی سایت ساز با ظاهری زیبا و مذهبی و همچنین امکانات مناسب و با نازلترین قیمت ها ارائه می شوند. شما می توانید دموی آنلاین وب سایت مورد نظر خود را مشاهده کرده و در صورت پسند اقدام به ساخت سایت نمایید.در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت های مذهبی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. با ساخت سایت مذهبی برای دامنه‌ی خود نامی دلخواه انتخاب کنید و با توجه به کنترل پنل فارسی ارائه شده در وب سایت های آماده سایت ساز زرین ، اقدام به مدیریت و ویرایش سایت خود نمایید. ساخت سایت مذهبی در سایت ساز ، به سهولت انجام می‌شود. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از 24 ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه خبری از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت آموزه
ساخت سایت آموزشی

اگر مایل به راه اندازی یک سایت آموزشی برای درج مطالب آموزشی مربوط به خود هستید، پیشنهاد می‌شود از وب سایت های آموزشی سایت ساز که دارای ظاهری زیبا و کاربرپسند هستند استفاده نمایید. این سایت‌ها برای افراد مدرس و یا افرادی که صاحبان موسسات آموزشی هستند مناسب می‌باشد و این افراد یا موسسات می‌توانند با استفاده از این سایت‌ها روش تدریس و سابقه کار و اعتبار خود را در ثبت و در اختیار دانش آموزان خود قرار دهند این وب سایت دارای کنترل پنل کاملا فارسی و ساده می باشد و به صورت ریسپانسیو طراحی شده و می توانید در کامپیوتر،موبایل و تبلت و... آن را مشاهده نمایید. شما می توانید دموی آنلاین وب سایت مورد نظر خود را مشاهده کرده و در صورت پسند اقدام به خرید و ساخت سایت نمایید. در این قسمت، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت های آموزشی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود که می‌توانید وب‌سایت‌های مورد نظر را مشاهده و خریداری نمایید. با ساخت سایت آموزشی برای دامنه‌ی خود نامی دلخواه انتخاب کنید و با توجه به کنترل پنل فارسی ارائه شده در وب سایت های آماده سایت ساز زرین ، اقدام به مدیریت و ویرایش سایت خود نمایید. ساخت سایت آموزشی در سایت ساز ، به سهولت انجام می‌شود. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از 24 ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه آموزشی ، معرفی خدمات و … از آنها استفاده کنید، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت شبنم
ساخت سایت شخصی

امروزه برای اینکه افراد حقیقی و حقوقی بتواند با کاربران و مخاطبان و جامعه‌ی هدف خود به صورت صحیح و موثر ارتباط برقرار نمایند لازم است وب‌سایت مربوط به خود را داشته باشند. اگر شما هم می خواهید برای خود و یا دیگری نسبت به خرید سایت شخصی اقدام نمایید ، می‌توانید با مشاهده وب سایت های آماده سایت ساز ، نسبت به راه اندازی و طراحی سایت شخصی مورد نظر اقدام نمایید. در طراحی سایت شخصی، ظاهر و امکانات مورد نیاز برای سایت در نظر گرفته شده است، بنابراین شما می توانید به راحتی با انتخاب سایت مورد نظر، مطالب و تصاویر متعلق به خودتان را در سایت شخصی خود قرار هید. شما می توانید دموی آنلاین وب سایت مورد نظر خود را مشاهده کرده و در صورتی که مورد پسند واقع شد به خرید و ساخت سایت خود اقدام نمایید. در این قسمت، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت های شخصی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. با ساخت سایت آموزشی برای دامنه‌ی خود نامی دلخواه انتخاب کنید و با توجه به کنترل پنل فارسی ارائه شده در وب سایت های آماده سایت ساز زرین ، اقدام به مدیریت و ویرایش سایت خود نمایید. ساخت سایت آموزشی در سایت ساز ، به سهولت انجام می‌شود. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از 24 ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت افراد شخصی و خصوصی و… از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید

خرید سایت آگهی ستاره
ساخت سایت آگهی

سایت تبلیغاتی یا آگهی می‌توانید وب سایت مورد نظر خود را برای درج آگهی در سایت خریداری و استفاده نمایید. در وب سایت های آگهی و تبلیغاتی سایت ساز زرین، این قابلیت وجود خواهد داشت تا بتوانید در مدیریت فارسی سایت ، مطالب و تصاویر دلخواه خود را قرار دهید و در صورت نیاز به ویرایش آنها بپردازید. با خرید سایت تبلیغاتی و آگهی و مدیریت صحیح آن با یافتن مشتریان مخصوص به خود در جهت افزایش درآمد خود گامی موثر بردارید. شما می توانید قبل از خرید ، وب سایت مورد نظر خود را به صورت آنلاین مشاهده و انتخاب نمایید.

سایت‌های آگهی سایت ساز زرین ، با نمایش زیبا و حرفه ای آگهی ها ، این امکان را می دهند تا بتوانید آگهی ها و محصولات خود را با چیدمانی حرفه ای در سایت قرار دهید. با خرید سایت آگهی امکان راه اندازی سایت‌هایی مانند املاک ، نیازمندی ها ، آگهی خودرو و آگهی لوازم گوناگون را در سایت خود داشته باشید. علاوه بر این با خرید سایت‌های آگهی هاست و دامنه رایگان نیز در اختیار شما قرار می گیرد تا راه اندازی سایت بسیار سریع و آسان انجام گیرد. < جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر و یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت ایران دانلود
ساخت سایت دانلودی

امروزه کلمه‌ی دانلود یکی از کلمات پرجستجو در عرصه‌ی وب می‌باشد در واقع می‌توان گفت سایت‌های دانلودی یکی از سایت‌هاس بسیار محبوب در بین کاربران می‌باشند، چرا که بسیاری از افراد به دنبال محصولات و خدمات دانلودی هستند. برای مثال در حوزه‌ی آموزشی بسیاری از دانش‌آموزان و دانشجویان به راحتی می‌توانند محصولات مورد نظر خود را از فروشگاهی مربوطه خریداری نموده و پس از خرید، محصول خود را دانلود نمایند و از این طریق در زمان و وقت خود صرفه جویی نمایند. اگر شما هم فایل‌های دانلودی دارید و قصد دارید آنها را در اختیار افراد دیگر قرار دهید به شما پیشنهاد می‌کنیم از سایت‌ها دانلودی سایت ساز زرین استفاده نمایید. با ساخت سایت دانلود می توانید اقدام به انتشار فایل های خود نموده تا دیگران و کاربرانتان به این فایل ها دسترسی داشته باشند. شما می توانید در این وب سایت ها ، فایل های خود را به صورت رایگان و یا به صورت فروش و دانلود به ازای پرداخت قرار دهید. ساخت سایت دانلودی در سایت ساز به راحتی و سهولت هر چه تمام تر خواهد بود و تنها کافی است سایت مورد نظر را انتخاب نموده و خرید سایت خود را انجام دهید. ساخت سایت دانلودی در سایت ساز ، به سهولت انجام می‌شود. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از 24 ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت دانلودی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

خرید سایت اعتماد
ساخت سایت املاک

طراحی سایت املاک برای افرادی مناسب می باشد که می خواهند برای کسب و کار املاک خود ، اقدام به طراحی سایت نمایند. اگر شما هم صاحب این شغل هستید و می‌خواهید سایت مناسب ایجاد کنید پیشنهاد ما استفاده از سایت‌های املاک سایت ساز زرین می‌باشد. به راحتی در این سایت‌ها می‌توان مشخصات و اطلاعات مربوط به املاک و … را وارد نمود و مشتریان به مشاهده و کسب اطلاعات از طریق سایت بپردازند و در نهایت با شما تماس بگیرند. طراحی وب سایت املاک در سایت ساز ، به همراه کنترل پنل داینامیک و فارسی انجام میگیرد و شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را به راحتی مدیریت و ویرایش نمایید. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه املاک و مستغلات … از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود.جهت مشاهده وب سایت های املاک و کسب و اطلاعات بیشتر ، روی تصویر کلیک نمایید و یا روی عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید. ساخت سایت املاک در سایت ساز ، به سهولت انجام می‌شود. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت دانلودی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید

سایت گردشگری هما
ساخت سایت گردشگری

ساخت سایت گردشگری مناسب کسب و کارهای توریستی و گردشگری می‌باشد. در سایت‌های گردشگری به راحتی می‌توان اطلاعات مختلفی درباره ی مناطق توریستی و هزینه‌ های سفر و موارد دیگری در اختیار کاربران قرار داد. مزایای طراحی سایت گردشگری برای افراد شاغل در این حرفه این است که به راحتی می‌توانند به جذب بازدید کننده و کاربر سایت و مشتری بپردازند و کسب و کار خود را رونق دهند، زیرا امروزه افراد بسیاری هستند که قبل از سفر تمایل دارند اطلاعات کاملی درباره‌ی مناطق توریستی پیدا بکنند و سپس به سهولت و از طریق اینترنت بلیط مربوط به مکان مورد نظر را تهیه نمایند. بنابراین اگر سایت گردشگری به صورت حرفه ای و تخصصی باشد و این نیازهای کاربران را تحت پوشش قرار دهد بازدیدکنندگان زیادی به سمت سایت جذب می‌شوند و در نهایت این بازدید‌ها می‌توانند منجر به خرید از سایت شوند. ساخت سایت گردشگری در سایت ساز زرین به آسانی و به همراه کنترل پنل داینامیک و فارسی انجام میگیرد و شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را به راحتی مدیریت و ویرایش نمایید. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه گردشگری استفاده کنید ، نمایش داده می شود.جهت مشاهده وب سایت های گردشگری و کسب اطلاعات بیشتر ، روی تصویر کلیک نمایید و یا روی عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت گردشگری از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید

ساخت سایت مارال
ساخت سایت پزشکی

علم پزشکی هر روزه در حال توسعه و پیشرفت است ولی متاسفانه پزشکانی که از طریق سایت به معرفی خدمات و مهارت ها و اطلاعات رشته‌ی خود می‌پردازند بسیار کم هستند از اینرو پزشکانی موفق‌تر هستند که در دنیای مجازی حضور داشته باشند. سایت پزشکی نه تنها مناسب مطب پزشکان و دندانپزشکان می‌باشد بلکه برای بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها نیز بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از سایت پزشکی می‌توان خدمات و سرویس‌های یک مطب را به راحتی معرفی نمود و حتی از این طریق با بیماران ارتباط برقرار نمود. بسیاری از افراد در صورت ابتلا به بیماری ابتدا در اینترنت به جستجو می‌پردازند بنابراین قرار دادن بخش مقالات و معرفی بسیاری از بیماری و علائم مربوط به آن بازدیدکنندگان زیادی به سمت سایت جذب خواهد شد. شما می توانید با ساخت وب سایت پزشکی برای خود ، اقدام به معرفی و حضور در فضای مجازی و یافتن افراد مرتبط با کسب و کار خود و تعامل و ارتباط با مشتریان و کاربران نمایید. ساخت سایت پزشکی در سایت ساز به سهولت انجام می‌پذیرد شما می‌توانید پس از مشاهده‌ی دموی آنلاین سایت مورد نظر اقدام به خرید نمایید. ابتدا سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت ، توسط کارشناسان سایت ساز راه اندازی و تحویل داده شود. در این قسمت ، وب سایت هایی که شما می توانید در زمینه وب سایت پزشکی و طبی از آنها استفاده کنید ، نمایش داده می شود. جهت مشاهده سایت‌ها ، بر روی تصویر یا عبارت «مشاهده‌ی دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک نمایید.

راه های ارتباط با ما

تماس با ما
پیام بگذارید