طراحی گرافیک در سایت ساز زرین

اهمیت طراحی گرافیک

اولین چیزی که در یک سایت مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد، ظاهر زیبای آن است. در گذشته افراد به این موضوع اهمیت چندانی نمی‌دادند، به همین دلیل بسیاری از سایت‌ها از زیبایی چندانی برخوردار نبودند، اما به مرور زمان و با آگاه شدن افراد نسبت به تأثیر زیبایی سایت بر بازدهی و محبوبیت بالاتر آن، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا کرد.

یکی دیگر از پیامدهای غیرمستقیم طراحی گرافیک زیبا برای سایت، افزایش فروش است. افراد معمولا به سایت‌هایی بیشتر اعتماد می‌کنند که ظاهر زیباتری دارند. علاوه بر این، زیبایی سایت باعث ایجاد احساس مثبت نسبت به آن شده و در نهایت فروش افزایش میابد.

با وجود اهمیت طراحی گرافیک، بسیاری از افراد هیچ دانش و مهارتی در این زمینه ندارند. به همین دلیل سایت ساز زرین، تیمی از متخصصان با تجربه در زمینه‌ی طراحی گرافیک تشکیل داده تا نیازهای مشتریان خود در زمینه طراحی گرافیک را به طور کامل برطرف نماید. اگر تمایل دارید خدمات طراحی گرافیک خود را بر عهده‌ی ما بگذارید، می‌توانید پلن‌های طراحی گرافیک سایت ساز زرین که در ادامه آورده شده است را مشاهده کرده و پلن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. جهت دریافت مشاوره و راهنمایی می‌توانید با ما در تماس باشید.

طراحی گرافیکطراحی گرافیک خود را حرفه‌ای انجام دهید

پلن‌های طراحی بنر

پلن A
680 هزار تومان
580 هزار تومان


پلن B
1160 هزار تومان
980 هزار تومان
پلن c
1290 میلیون تومان

اگر طراحی‌های مورد نظر شما در پلن‌ها نبود:

 • طراحی گرافیک - لوگو و بنر
  ...
  ...
  اینفوگرافیک طراحی گرافیک - لوگو و بنر

  مزایای طراحی گرافیک برای سایت

  ظاهر زیبا و حرفه‌ای

  اگر ظاهر صفحات سایت شما زیبا و حرفه‌ای باشد، احتمال اینکه کاربران بخواهند زمان بیشتری را در آن سپری کنند، افزایش میابد. علاوه بر این، زیبایی باعث می‌شود سایت شما در ذهن کاربران باقی بماند. همچنین سایت شما حرفه‌ای‌تر به نظر میرسد و این موضوع روی جلب اعتماد افراد تاثیر مثبت دارد.

  بهبود رتبه سایت

  طراحی گرافیک حرفه‌ای به صورت غیر مستقیم روی بهبود سئوی سایت مؤثر است. زیرا این موضوع زمان ماندگاری کاربران در سایت را افزایش میدهد، احتمال ترک سایت در لحظه‌های اولیه‌ی ورود کاربران را کاهش می‌دهد و تمامی این فاکتورها می‌تواند بر سئوی سایت تأثیرگذار باشد.

  افزایش فروش

  طراحی گرافیک روی زیبا و حرفه‌ای بنظر رسیدن سایت و بهبود رتبه‌ی آن تأثیر مثبت دارد. علاوه بر این موارد، زیبا و حرفه‌ای بنظر رسیدن صفحات سایت، باعث افزایش اعتماد کاربران به سایت می‌شود. مجموع این موارد افزایش فروش را برای سایت رقم میزند.

  چرا طراحی گرافیک سایت ساز زرین

  ارائه مشاوره اولیه

  مشاوره اولیه باعث می‌شود طراح با نقطه‌نظرات و اهداف شما بیشتر آشنا شویم و بهترین طرح را پیشنهاد دهیم.

  تعهد در قبال مشتری

  .پلن‌های متنوع و امکان انتخاب هر یک از خدمات طراحی گرافیک به صورت تکی موجب اختیار در انتخاب می‌شود

  پلن‌های متنوع

  پلن‌های متنوع و امکان انتخاب هر یک از خدمات طراحی گرافیک به صورت تکی موجب اختیار در انتخاب می‌شود.

  دیگر خدمات سایت ساز زرین

  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
  سئو سازی سایت

  سئو سازی اقدامات و تکنیک‌هایی است که به موجب آن رتبه سایت و جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو به خصوص گوگل، رشد چشمگیری خواهد داشت. هر سایت پس از راه اندازی برای رقابت با سایت های هم حوزه‌ی خود نیاز شدیدی به سئوسازی دارد.

  تولید محتوای اصولی
  تولید محتوا

  تولید محتوای اصولی یک از معیارهای بسیار مهم در سئوسازی سایت است که تاثیر بالایی در افزایش ترافیک و بازدید از سایت شما دارد. تولید محتوای اختصاصی می‌تواند موجب شود سایت شما به عنوان یک سایت مرجع و معتبر شناخته شود.

  درج محتوا
  درج محتوا

  محتوا‌ی سایت یکی از معیارهای بسیار مهم پس از راه اندازی سایت می‌باشد که موجب رونق هرچه بیشتر کسب و کار آنلاین و سایت شما می‌شود. لذا بسیاری از صاحبان سایت‌ها درج محتوای سایت خود را به متخصصان درج محتوا می‌سپارند.

  راه‌های ارتباط با ما

  تماس بگیرید

  آماده پاسخگویی

  ما همیشه آماده پاسخگویی به کاربران گرامی هستیم.

  تلفن دفتر مرکزی :

  02171053933

  تلفن مشاوره:

  09104326225

  پیام بگذارید