طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی

 


طراحی وب سایت فروشگاهی


طراحی سایت فروشگاهی امروزه به یک امر بدیهی و واجب تبدیل شده است. تمامی فروشگاه های کوچک و بزرگ در پی طراحی سایت فروشگاهی بوده و کمتر کسی می باشد که دارای مغازه یا فروشگاهی باشد و وب سایت فروشگاهی ، برای ارائه محصولات خود به صورت آنلاین نداشته باشد.
همچنین در طراحی سایت های فروشگاهی ، امکان اتصال به درگاه های پرداخت آنلاین نیز وجود دارد و کاربران و مشتریان شما می توانند از طریق کارت های اعتباری متصل به شبکه شتاب خود ، اقدام به خرید از فروشگاه آنلاین شما نمایند.
شما می توانید با راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود ، کسب و کار و درآمد خود را رونق داده و پیشرفت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی، امکانات اصلی و جانبی

شرکت سایت ساز برای رفاه حال مشتریان گرامی ، امکانات خود را به دو دسته ی اصلی و جانبی تقسیم کرده است:
امکاناتی که در دسته اصلی قرار دارند به صورت پیش فرض در سایت سفارش داده شده اعمال خواهند شد و مشتریان گرامی می توانند از این امکانات با سفارش طراحی سایت ، استفاده نمایند ؛ دسته ی دیگر از طراحی سایت ، دسته ی امکانات جانبی می باشد که در این دسته مشتری می تواند امکانات دلخواه خود را همراه با سفارش طراحی سایت از ما دریافت کند.
به عنوان مثال در دسته ی امکانات جانبی ، اگر مشتریان محترم از قبل برای خود هاست و دامنه نداشته باشند می توانند در هنگام سفارش طراحی سایت به کارشناسان سایت ساز اعلام نمایند تا برای آنها هاست و دامنه متناسب با سایت آنها در اختیارشان قرار گیرد.

 
تماس با ما

دیدگاه بگذارید

avatar
نماد اعتماد الکترونیکی
بدون مشاوره سایت نخرید!
ضمن تشکر از انتخاب شما
به زودی با افتخار تماس میگیریم