طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی امروزه به یک امر بدیهی و واجب تبدیل شده است. تمامی فروشگاه های کوچک و بزرگ در پی طراحی سایت فروشگاهی بوده و کمتر کسی می باشد که دارای مغازه یا فروشگاهی باشد و وب سایت فروشگاهی ، برای ارائه محصولات خود به صورت آنلاین نداشته باشد. همچنین در طراحی سایت های فروشگاهی ، امکان اتصال به درگاه های پرداخت آنلاین نیز وجود دارد و کاربران و مشتریان شما می توانند از طریق کارت های اعتباری متصل به شبکه شتاب خود ، اقدام به خرید از فروشگاه آنلاین شما نمایند. شما می توانید با راه اندازی وب سایت فروشگاهی خود ، کسب و کار و درآمد خود را رونق داده و پیشرفت نمایید.

طراحی وب سایت فروشگاهی، امکانات اصلی و جانبی

شرکت سایت ساز برای رفاه حال مشتریان گرامی ، امکانات خود را به دو دسته ی اصلی و جانبی تقسیم کرده است: امکاناتی که در دسته اصلی قرار دارند به صورت پیش فرض در سایت سفارش داده شده اعمال خواهند شد و مشتریان گرامی می توانند از این امکانات با سفارش طراحی سایت ، استفاده نمایند ؛ دسته ی دیگر از طراحی سایت ، دسته ی امکانات جانبی می باشد که در این دسته مشتری می تواند امکانات دلخواه خود را همراه با سفارش طراحی سایت از ما دریافت کند. به عنوان مثال در دسته ی امکانات جانبی ، اگر مشتریان محترم از قبل برای خود هاست و دامنه نداشته باشند می توانند در هنگام سفارش طراحی سایت به کارشناسان سایت ساز اعلام نمایند تا برای آنها هاست و دامنه متناسب با سایت آنها در اختیارشان قرار گیرد.

مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی

از مهم‌ترین مزایایی که می‌توان برای طراحی وب سایت بخصوص وب سایت فروشگاهی در نظر گرفت به صورت زیر می‌باشند:

 • گرافیک و امکانات دلخواه:

  • با توجه به اینکه زمانی که سایت به صورت اختصاصی طراحی می‌‌شود قیمت سایت فروشگاهی افزایش می‌یابد. (علت این است که کدنویسی به صورت اختصاصی انجام می‌شود و معمولا این نوع کدها و سایت‌ها عینا در اینترنت وجود ندارند و از هاست‌های اختصاصی برای آنها استفاده می‌شود.) ولی با تمامی این موارد معمولا در طراحی سایت به صورت اختصاصی گرافیک و امکانات سایت معمولا باب میل کاربر خواهد بود.
 • آنلاین شدن کسب و کار شما:

  • زمانی که برای کسب و کار خود سایت راه‌اندازی می‌کنید در این صورت دیگر محدود به دنیای فیزیکی نیستید و کسب و کار خود را گسترش داده‌اید و هم اکنون به صورت آنلاین نیز کسب و کار خود را پیش می‌برید. انلاین شدن کسب و کار با ایجاد و ساخت سایت فروشگاهی کمک بسیار زیادی در جهت افزایش فروش به شما خواهد نمود.
 • کاهش هزینه‌های راه‌اندازی کسب و کار :

  • با توجه به اینکه برای راه‌اندازی کسب و کار در دنیای واقعی به امکانات و تجهیزات نیاز است. از این رو هزینه‌ای راه‌اندازی کسب و کار بالا خواهد بود. زیرا برای شروع شما نیاز به اجاره یا خرید محل کار مانند مغازه و فروشگاه و یا شرکت دارید. در صورتیکه با راه‌اندازی سایت این هزینه‌ها بسیار محدود خواهند بود و اصلا قابل قیاس با راه‌اندازی کسب و کار به صورت آنلاین نیست. گاها بسیاری از افراد تمایل دارند در کنار کسب و کار فیزیکی خود ب کسب و کار آنلاین و مجازی نیز بپردازند که این مورد هم بسیار به نفع کسب و کارتان خواهد بود.
 • 24 ساعته شدن کسب و کار شما:

  • زمانی که سایت فروشگاهی و یا شرکتی دارید، دیگر نیازی به حضور مستقیم در محل کار خود نخواهید داشت و در هر زمان و در هر جا که باشید به راحتی می‌توانید به مدیریت کسب و کار خود بپردازید. زمانی که در منزل خود مشغول مشاهده تلویزیون هستید و یا هنگامی که در سفر هستید و یا حتی هنگامی که در خواب هستید به راحتی می‌توانید بفروشید و کسب درآمد کنید.
 • افزایش چند برابری فروش ما:

  • همانطور که در بخش قبل نیز گفته شد زمانی که سایت دارید یک کانال دیگر به کانال‌های ارتباط با مشتریان و کانال‌های فروش شما اضافه خواهند شد. همین مورد موجب می‌شود در هر ساعت و هر جایی که باشید بتوانید فروش خود را چندین برابر نمایید.
و در پایان:

امروزه داشتن سایت به یک لزوم تبدیل شده است. از این رو پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که هنوز سایت خود را راه‌اندازی نکرده‌اید هرچه سریع‌تر برای این مورد اقدام نمایید. در صورتیکه برای شروع راه‌اندازی کسب و کار خود به مشاوره نیاز دارید می‌توانید با شماره‌های 02171053933 و یا 09104326225 تماس حاصل نمایید.

پیام بگذارید