×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان

مهر 15, 1395
تخفیف بهاره سایت ساز سال 93

تخفیف بهاره سایت ساز

تخفیف بهاره سایت ساز


نوبهار است در آن کوش که خوش دل باشی***که بسی گل بدمد باز تو در گل باشی

سامانه سایت ساز بعد از استقبال کم نظیر کاربران گرانقدر خود از تخفیف ویژه نوروزی ، تصمیم بر این گرفته است که تخفیف ویژه دیگری با نام تخفیف بهاره خدمت کاربران گرانقدر خود تقدیم نماید.

این تخفیف ویژه شامل تمامی هاست های سایت ساز بوده و محدودیتی در خرید هاست نداشته و شما کاربران گرامی با این کد تخفیف این امکان را دارید که هاست مورد نیاز خود را با تخفیف ویژه 40 درصدی به ثبت برسانید و سایت خود را راه اندازی نمایید.

همچنبن بنا به تصمیم هیئت مدیره ، در مدت این تخفیف تمامی مدیریت محتوا ها برای راه اندازی سایت از قبیل جوملا ، وردپرس ، نیوک و سایر سایت ساز ها به همراه چندین ماژول و قالب بسیار زیبا و کاربردی به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.

همچنین این تخفیف شامل تمامی هاست ها از قبیل هاست پربازدید ، هاست لینوکس سی پنل ، هاست دانلود ، هاست ایران ، هاست های طلایی ، نقره ای و برنزی می باشد.

جهت استفاده از این تخفیف ابتدا به صفحه نخست سامانه سایت ساز مراجعه نموده و بعد از انتخاب پلان هاست خود ، آن را سفارش دهید .

بعد از طی مراحل ثبت دامنه ، کد تخفیف ذیل را در قسمت مربوطه وارد نمایید و سپس سیستم به صورت خودکار تخفیف 40 درصدی را بر روی سفارش شما اعمال خواهد کرد.

نکته قابل توجه دیگر نیز این است که علاوه بر تخفیف تمامی هاست ها ، این تخفیف ویژه شامل سامانه ارسال پیام کوتاه نیز می باشد و کاربرانی که نیازمند خرید سامانه پیامکی می باشند می توانند از این فرصت ویژه استفاده نموده و پنل خود را با تخفیف 40 درصدی خرید نمایند.

شما مشتریان گرانقدر جهت استفاده از این تخفیف ، کدتخفیف زیر را در هنگام سفارش خود وارد نمایید.

تخفیف ویژه بهاره:     bahar93

 

جهت سفارش هاست خود ، بر روی لینک های ذیل کلیک فرمایید

خرید هاست پربازدید با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست لینوکس سی پنل با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست ایران با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست دانلود با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست طلایی با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست نقره ای با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید هاست برنزی با تخفیف ویژه 40 درصد

خرید سامانه پیام کوتاه با تخفیف ویژه 40 درصد

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط
پیام بگذارید