×
دریافت قیمت
+ تخفیف ویژه
آماده هستید؟ آیا می‌دانید امنیت سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؟؟

ایمن بودن در دنیای آنلاین هر روز اهمیت بیشتری پیدا می کند و حفاظت از وب سایت و داده هایی که در حال حاضر در آن نگهداری می شود بسیار مهم است و اهمیت امنیت وب سایت به سرعت در حال افزایش است.

تعداد سایت های هک شده به سرعت در حال افزایش است. وجه مشترک همه آنها این است که وب سایت های هک شده بیشتر برای هدف قرار دادن مشتریان بالقوه و بازدیدکنندگان وب سایت شما استفاده می شوند. یکی دیگر از دلایل اهمیت امنیت وب سایت این است که مشتریان خود را ایمن نگه دارید.

اهمیت امنیت وب که چرا یک وب سایت باید ایمن باشد؟

 

امنیت وب سایت در طراحی سایت فروشگاهی و تجاری و همچنین برای محافظت از کسب و کار، نام تجاری و شهرت وب سایت شما و همچنین جلوگیری از ضرر مالی و بسته شدن وب سایت تجاری شما مهم است. شما می توانید از اعتبار وب سایت خود محافظت کنید و مشتریان و/بازدیدکنندگان را حفظ کنید.

وب سایت امن ، همه وب سایت ها در هر زمان و هر مکان مستعد حمله هستند. این درست است زیرا مجرمان سایبری هنگام برنامه ریزی برای اجرای یک حمله، وب سایت خاصی را در ذهن ندارند. آنها از برنامه هایی برای شناسایی خودکار وب سایت های حاوی آسیب پذیری استفاده می کنند. این آسیب‌پذیری‌ها به‌عنوان نقاط ورودی برای اجرای حمله به آن وب‌سایت خاص استفاده می‌شوند. آسیب‌پذیری‌های موجود در وب‌سایت شما می‌توانند خطرناک باشند، زیرا ممکن است حتی از آنها اطلاعی نداشته باشید. میزبان شما می‌تواند زمانی که وب‌سایت شما بدافزار دارد به شما اطلاع دهد، اما اگر آسیب‌پذیری داشته باشید ممکن است به شما اطلاع ندهند.

با توسعه تهدیدات سایبری پیچیده تر، امنیت وب سایت اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا صاحبان وب سایت اکنون مشتاق محافظت از وب سایت ها و بازدیدکنندگان خود در برابر سایبری خطرناک هستند.

برای محافظت از وب سایت خود به اقدامات امنیتی زیر نیاز دارید:

 
  • گواهی SSL

 

شما ابتدا به یک گواهی SSL نیاز دارید که از داده های جمع آوری شده توسط وب سایت شما هنگام انتقال از وب سایت شما به سرور محافظت می کند. این ممکن است یک معیار امنیتی بسیار اساسی وب سایت باشد، اما بسیار مهم است زیرا موتورهای جستجو و مرورگرهای محبوب در حال حاضر وب سایت های بدون SSL را به عنوان ناامن برچسب گذاری می کنند. این در واقع بازدیدکنندگان را به وب سایت شما مشکوک می کند.

  • فایروال برنامه های وب (WAF)

 

WAF یکی دیگر از مؤلفه های کلیدی برای امنیت وب است زیرا می تواند حملات خودکاری را که معمولاً وب سایت های کمتر شناخته شده را هدف قرار می دهند متوقف کند. این حملات توسط ربات‌های بدی اجرا می‌شوند که می‌توانند به‌طور خودکار به دنبال آسیب‌پذیری‌هایی باشند که می‌توانند از آنها سوء استفاده کنند یا باعث حملات DDoS شوند که وب‌سایت شما را خراب یا کند می‌کند.

  • بروز رسانی نرم افزار

 

مسائل امنیتی و آسیب‌پذیری‌هایی که بیشتر در افزونه‌ها و برنامه‌های شخص ثالث شناسایی می‌شوند، وب‌سایت‌هایی را که بر روی یک سیستم مدیریت محتوا (CMS)میزبانی می‌شوند، در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهند. با نصب به‌روزرسانی‌های افزونه‌ها و نرم‌افزارهای اصلی به‌موقع می‌توان از چنین سناریوهایی جلوگیری کرد، زیرا این به‌روزرسانی‌ها اغلب شامل وصله‌های امنیتی هستند.

  • اسکنر وب سایت

 

اگر در کشف یک حمله سایبری انجام شده در وب سایت خود بسیار دیر شده اید، هزینه بازیابی از این حمله فقط افزایش می یابد. برای جلوگیری از چنین وضعیتی، به یک اسکنر وب سایت خوب نیاز دارید که بتواند آسیب پذیری ها، بدافزارها و چندین مشکل امنیتی دیگر را شناسایی کند. یک اسکنر وب سایت نه تنها بدافزار شناخته شده را حذف می کند، بلکه به طور مرتب به دنبال تهدیدات می گردد و در صورت شناسایی هر چیزی فوراً به شما هشدار می دهد، بنابراین میزان آسیبی که می تواند به وب سایت شما وارد کند کاهش می یابد.

با وجود این عناصر جداگانه که به شما کمک می کند تا بهترین امنیت وب مورد نیاز خود را بدست آورید، یک بسته نرم افزاری سریع، ساده و کامل نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا تمام محافظتی که برای وب سایت خود نیاز دارید را به دست آورید. cWatch از Comodo یکی از ابزارهای امنیتی وب است که با راه‌حل‌های خودکار شامل WAF کارآمد، اسکنر وب‌سایت، و سایر مزایای امنیتی از این دست که از وب‌سایت شما و داده‌های موجود در آن در برابر هکرها و چندین تهدید دیگر محافظت می‌کند، موجود است.

مزایای یک وب سایت امن

 

بنابراین، Comodo cWatch Web بهترین مزایای امنیتی را برای وب سایت شما فراهم می کند که از کسب و کار شما و تمام داده های خصوصی مرتبط با کسب و کار و مشتریان شما در برابر هر نوع حمله مبتنی بر وب محافظت می کند. cWatch Web را نصب کنید تا با حفظ اعتماد مشتری، شهرت برند و محرمانه بودن کلی تمام داده های موجود در وب سایت خود، کسب و کار خود را بدون نگرانی اداره کنید.

امنیت وب سایت برای سئو ضروری است

 

آیا می دانستید که بر اساس امنیت سایت خود می توانید در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار بگیرید؟ اگر سایت و یا آدرس IP شما ایمن نیست یا به نوعی قصد مخربی را نشان می دهد، حذف رتبه موتور جستجو غیرعادی نیست. این بدان معنی است که شما نمی توانید در نتایج جستجوی معمولی پیدا شوید.

هر چه مدت زمان بیشتری برای اقدام به طول انجامید، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا اعتبار سایت خود را بازگردانید. این موضوع روی نتیجه شما تأثیر می گذارد زیرا بیش از 95٪ از ترافیک ارگانیک از طریق موتورهای جستجو(seo) نشات می گیرد. علاوه بر این، گوگل و اکثر مرورگرها اکنون به شما اطلاع می دهند که آیا یک سایت امن است یا خیر.

چرا امنیت سایت مهم است؟

امروزه با توجه به اینکه تعداد کاربران اینترنتی روز به روز در حال افزایش است، امنیت سایت از اهمیت خاصی برخوردار می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از افراد و هکرها از این مورد سوء استفاده نموده و می‌توانند سایت شما را مورد حمله و هک قرار دهند. این مورد را در نظر بگیرید که در صورتی که سایت از امنیت خوبی برخوردار نباشد کاربران از سایت خارج شده و این امر قطعا سیگنال های منفی و نامناسبی را به گوگل ارسال می‌کند که قطعا تاثیر منفی بر سئو سایت شما خواهد داشت. ولی در صورتیکه اگر سایت شما از امنیت بالایی برخوردار باشد کاربران تمایل بیشتری به حضور و خرید از سایت شما خواهند داشت.

 امنیت وب سایت

پلن ها

پلن های امنیت سایت
pingback غیر فعال
استفاده از کپچا در دیدگاه‌ها
نصب و تنظیم افزونه امنیت وردپرس
افزونه بک‌آپ‌گیری در سایت
مخفی کردن فایل های اطلاعاتی در وردپرس
تغییر نام کاربری admin
تغییر نام نمایشی admin
تغییر لینک ورود به مدیریت
جلوگیری از هک و تغییر فایل های سایت توسط هکر
محدود کردن دسترسی کاربران در ورودهای اشتباه
خروج خودکار کاربران غیر فعال از مدیریت
کد امنیتی در ورود به مدیریت
غیر فعال کردن فاایل PHP وردپرس
قرار دادن رمز فایل wp-admin
امنیت در هاست
ارائه certum dv ssl
تغییر عنوان جداول دیتابیس از WP
قیمت پلن
پلن پایه
200 هزار تومان
پلن پیشرفته
450 هزار تومان
چرا باید از پلن های امنیت سایت ساز استفاده کنیم؟
رضایت کاربران
این باعث افتخار است که تمامی کاربران از خدمات امنیت سایت ساز رضایت کامل دارند.
کارشناسان با تجربه
تمامی خدمات سایت ساز توسط کارشناسان و متخصصین مربوطه انجام می‌شود.
قیمت مناسب
مقایسه‌ی قیمت‌های ما با سایر رقبا به خوبی گویای این موضوع خواهد بود.

سوالات متداول کاربران از ما

اگر شما وب سایت وردپرسی دارید، بهتر است برای افزایش امنیت و جلوگیری از نفوذ هکرها به سایت خود از اعمال موارد امنیتی در سایت خود که در این پکیج ارائه می‌شود، استفاده کنید.
بله، شما می‌توانید با انجام یکسری مراحل مانند: تهیه گواهینامه SSL و نصب افزونه‌های امنیتی و یک سری تنظیمات، امنیت وب سایت خود را بالا ببرید، ولی اگر مایل به انجام این موارد توسط کارشناسان سایت ساز زرین به صورت تخصصی می‌باشید، می‌توانید از پلن‌های امنیت استفاده کنید.
خیر، همانطور که نمی‌شود امنیت یک فروشگاهی یا حتی منزل را به صورت 100% تامین نمود، در فضای وب هم نمی‌توان تضمین 100 درصد داد. ولی با انجام موارد امنیتی، نفوذ در سایت شما تا حد بسیار بالایی افزایش می‌یابد.
بله ، در هر شرایطی شما باید در بازه‌های زمانی مختلف اقدام به بک آپ گیری از هاست و دیتابیس خود نموده و آن را در یک فضای امن نگهداری کنید.
خیر تنها با یکبار خریداری پلن موارد تعهد شده در پلن برای سایت شما انجام خواهد شد.

پیشنهاد ویژه

آیا شما هم به دنبال راهی برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر محصولات و خدمات هستید؟؟

امروزه بسیاری از تجارت‌ها و شرکت‌ها و کسب و کارها به فعالیت در دنیای اینترنت روی آورده‌اند. علت این امر این است که بخش بسیار بزرگی از مشتریان خود را از این طریق می‌یابند و در نهایت افزایش فروش خواهند داشت. اگر شما هم به دنبال رونق کسب و کار خود هستید با ما همراه باشید...

مشاهده و خرید سایت های شرکتی

راه‌های ارتباط با ما

تلفن دفتر مرکزی
تلفن دفتر مرکزی

021476252

آدرس سایت ساز زرین
آدرس

تهران:خیابان مطهری،نبش خیابان علی‌اکبری، پلاک 133، طبقه 3، واحد 10

تلفن مشاوره
تلفن مشاوره

09104326225

Rate this post
پیام بگذارید