×
دریافت قیمت
+ تخفیف ویژه

دوره‌های آموزشی کسب و کار

کلید رشد کسب و کار شما

امروزه نیاز به آموزش و ارتقاء سطح مهارت‌های فردی و اجتماعی و فنی یکی از موارد بسیار مهم در زندگی هر فرد است. همانطور که می‌دانید یکی از مهم‌ترین وظایف افراد حضور در یک کسب و کار است. برای اینکه بتوانیم یک کسب و کار موفق داشته باشیم و بتوانیم در حوزه کاری خود موفق و موثر واقع شویم نیاز به کسب و مهارت و آموزش علی الخصوص در مبحث فروش هستیم.

با این اوصاف می‌توان گفت با توجه به اینکه بیش از 70 درصد افراد جوامع در دنیای کار حضور دارند پس همه ما به نوعی فروشنده هستیم و باید مهارت‌های متناسب با فروشندگی را فرا بگیریم. حال با توجه به اینکه بیشتر کسب و کارها به صورت آنلاین به فعالیت می‌پردازند فرا گیری مهارت‌های کسب و کار آنلاین و سیستم‌سازی در کسب و کار بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند .

در همین راستا سایت ساز زرین در جهت کمک به رشد کسب و کارها و توسعه مهارت‌های کاربران در دنیای کسب و کار آنلاین آموزش‌هایی در زمینه‌های مختلف ارائه کرده است. امیدوارم بتوانید از این آموزش‌ها نهایت استفاده را ببرید.

دوره‌های آموزشی کسب و کار

با دوره‌های آموزشی کسب و کار سایت ساز زرین همراه باشید..

همه دوره های آموزشی

دوره آموزشی سیستم سازی فروش
دوره آموزشی سیستم سازی فروش

 

این دوره آموزشی برای چه کسانی مناسبه؟ این دوره خاص یه دوره عالی برای تمامی افرادی هست که تمایل دارند کسب و کار شون رو رشد بدن . بسیاری از افراد کسب و کار دارن ولی با توجه به اینکه نکات مربوط به بازاریابی و فروش رو نمیدونن ، نمیتونن فروش خوبی داشته باشن. پس اگر شما هم به دنبال این هستین که بهترین نکات مربوط به بازاریابی و رونق و افزایش فروش رو به دست بیارین حتما در این دوره شرکت کنین.

 دوره رایگان نقشه راه
دوره رایگان نقشه راه

 

دوره‌ی نقشه‌ی راه، شروع یک سفر عالی، لذت بخش و البته پرفراز و نشیبه! توی این دوره‌ی کوتاه، "نقشه‌ی راه" کارآفرینی به سبک اینترنتی بهت داده میشه. نقشه راه یک نقشه‌ی تازه طراحی شده نیست، بلکه تا به حال به صدها نفر داده شده و اونها تونستن در نهایت کسب و کار اینترنتی خودشون رو راه‌اندازی کنن. حالا این نقشه به دست تو رسیده و فقط کافیه با ثبت نام رایگان اون رو مال خودت کنی و تجربه‌ها و آموزش‌هایی رو در عرض فقط چند دقیقه به دست بیاری که باید اونها رو در طول چند سال و با تجربه و آزمون و خطا به دست می‌آوردی.

 دوره نابغه اینستاگرام
دوره نابغه اینستاگرام

 

در این دوره آموزشی شما به یک نابغه تمام عیار اینستاگرام تبدیل میشید.... در این دوره: صفر تا صد نحوه فعالیت از جمله: نحوه تولید پست و استوری ، نحوه تبلیغات و افزایش فروش و افزایش تعداد فالوورها و استوری مارکتینگ و بسیاری از نکات و تکنیک‌ها آموزش داده می شن که همگی فروش شما را افزایش میدن.

سوالات متداول در رابطه با دوره‌های اموزشی

بله در صورتی که شما هم تصمیمتون رو به صورت جدی گرفته باشید و با آموزش‌های ما به صورت قدم به قدم پیش بیایین قطعا موفق میشین.
 • افرادی که اصول و مباحث اولیه‌ی اینستاگرام رو بلد نیستن.
 • کسانی که به دنبال ایده برای راه‌اندازی کسب و کار در اینستاگرام هستن.
 • افرادی که پیج اینستاگرام دارند اما تولید محتوای اصولی رو بلد نیستن.
 • افرادی که می‌خوان با استفاده از ابزارهای مفید، کسب و کارشون رو رونق بدن.
 • افرادی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی پرسود هستند.
در حال حاضر خیر و همگی توسط آقای جواد مهدیخانی تدریس میشن:
 • کارآفرین و موسس شرکت زرین پردازان پیشرو؛
 • کارشناس متخصص فروش و بازاریابی؛
 • موسس چندین استارتاپ؛
 • مدرس و مربی کسب و کار؛
 • دانش آموخته مدیریت MBA از دانشگاه تهران؛
 • +10 سال تجربه در زمینه فروش و بازاریابی؛
 • کارشناس رادیو اقتصاد؛

همین حالا شروع کنین...

اگر به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید همین حالا با ما تماس بگیرین...

 

Rate this post
پیام بگذارید