×
دریافت قیمت
+ مشاوره رایگان

تبلیغات بنری چیست؟

تبلیغات بنری به چه دردی می‌خورد؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که در حال گشت و گذار در برخی از سایت‌ها مانند سایت خبری هستید و تبلیغاتی در گوشه و کنار آن سایت توجه شما را به خودش جلب می‌کند. به این نوع تبلیغات، تبلیغات بنری گفته می‌شود که معمولا برای برندسازی مناسب هستند و در صورتی که افراد روی بنر کلیک نمایند و وارد سایت شما شوند در این صورت ترافیک برای سایت شما رقم خواهد خورد.

برای اینکه بتوان از این تبلیغات بیشترین بازدهی را دریافت نمود باید در سایت‌هایی تبلیغات انجام داد که بازدید مناسبی دارند و کاربران هدف در آنجا حضور دارند. مورد مهم دیگر این است که بنر باید متناسب با مخاطبین آن سایت و همین طور به صورت هدفمند و جذاب طراحی شود.

سایت ساز زرین با در نظر گرفتن تمامی این موارد به شما کمک خواهد کرد که تبلیغات پر بازده و مناسبی را تجربه نمایید. در صورتی که تمایل به اجرای تبلیغات دارید و یا در این رابطه نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات دارید حتما با ما در ارتباط باشید.

تبلیغات بنری
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید: 02171053933

نکات مهم در ربطه با تبلیغات بنری:

 • نکات انتخاب پلن تبلیغاتی
  ...
  ...

  سوالات متداول در رابطه با تبلیغات بنری

  این نوع تبلیغات یکی از تبلیغاتی است که کمک شایانی در جهت برند سازی می‌کند. زیرا در سایت‌های بسیار مناسب با ترافیک بالا و به صورت هدفمند تبلیغات انجام می‌شود. از این رو پیشنهاد می‌شود در صورتی که تمایل دارید برند شما شناخته شود بهتر است از این تبلیغات استفاده کنید.
  در صورتی که برند دارید و تمایل دارید برند شما به خوبی شناخته شود در کنار سئوسازی سایت می‌توانید از تبلیغات بنری استفاده نمایید. این نوع تبلیغات به خوبی معرفی کننده شما به مخاطبین خواهند بود.
  بله تمامی مراحل اعم از : طراحی بنر تبلیغاتی متناسب با تبلیغات شما و قرار گیری تبلیغات در سایت توسط سایت ساز زرین انجام خواهد شد.
  هزینه به چند مودر بستگی دارد. برای مثال اینکه اندازه بنر شما چقدر باشد و در چه سایتی تمایل به تبلیغ داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 02171053933 تماس حاصل نمایید.
  بله قبل از تبلیغ شما می‌توانید با متخصصین این بخش صحبت کرده و مشاوره دریافت نمایید. پس از مشاوره به خوبی می‌توانید در رابطه با تبلیغات خود تصمیم بگیرید.

  راه های ارتباط با ما

  تماس بگیرید

  آماده پاسخگویی

  ما همیشه آماده پاسخگویی به کاربران گرامی هستیم.

  تلفن دفتر مرکزی :

  021476252

  تلفن مشاوره:

  09104326225

  آدرس:

  تهران:خیابان مطهری،نبش خیابان علی‌اکبری، پلاک 133، طبقه 3، واحد 10

  Rate this post
  پیام بگذارید