Oct 6th بارگزاری قالب جدید سایت ساز

با یاری خداوند متعال و تلاش کارشناسان سایت ساز ، قالب جدید سایت ساز پس از 2 ماه طراحی و بارگزاری مطالب در آن ، در سایت رونمایی شد و قالب قبلی که حدود 3 سال از آن استفاده شده بود ، بازنشته شد!:)همان ... بیشتر »

Apr 2nd پاسخ دهی به تیکت ها

با عرض سلام خدمت کاربران محترم سایت ساز؛ به اطلاع شما عزیزان می رساند ، کلیه تیکت ها از ساعت 8 صبح تا 7 شب پیگیری و جواب دهی خواهد شد. و تیکت های که از ساعت 7 شب به بعد ارسال شود ممکن است به روز کاری ... بیشتر »

Feb 12th شرکت در ششمین جشنواره وب ایران

با سلام و احترام خدمت تمامی کاربران و همکاران ارجمند سایت ساز ؛ضمن عرض تبریک دهه مبارکه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی کشور عزیزمان ایران ، به استحضار می رساند شرکت وب هاستینگ سایت ... بیشتر »

Dec 31st اخذ گواهینامه اعتماد الکترونیک

با سلام خدمت تمامی کاربران گرامیهمان طور که شما دوستان می دانید شرکت سایت ساز موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت گردید که شما عزیزان می توانید این نماد را در صفحه اصلی ... بیشتر »

Oct 31st خدمات رایگان به سایت افزوده شد!

با سلام خدمت شما دوستان و همکارانهمون طور که قبلا هم قول داده بودیم و همچنین درخواست مکرر کاربران عزیز سایت مبنی بر ایجاد خدمات رایگان ، ما هم سریعا اطاعت امر کرده و قسمتی به نام خدمات رایگان در ... بیشتر »

Oct 20th انجمن سایت ساز راه اندازی شد!

از این پس تمامی دوستان و مشتریان عزیز سایت ساز می توانند به انجمن سایت ساز مراجعه کرده و موضوعات ، سوالات ،و... خود را در انجمن مطرح سازند و ضمن پاسخگویی همکاران سایت ساز ،دوستان دیگر نیز بتوانند ... بیشتر »

Oct 16th قالب جدید سایت بارگذاری شد!

  با عنایت ویژه خداوند متعال ، قالبی که بیش از سه ماه بر روی آن کار کردیم  بار گذاری شد. با اینکه قالب قبلی وب سایت را خیلی دوست داشتیم و با آن قالب پیشرفت کردیم و محبوب کاربران شدیم.ولی لزوم ... بیشتر »