طراحی سایت

طراحی سایت


طراحی سایت ارزان

آیا می دانید داشتن یک وبسایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند که فروش خود را افزایش دهید و یا خود را به هزاران مشتری و یا کاربر جدیدی که در فضای اینترنت که امروزه به عنوان یک تجارت پر سود الکترونیک از آن یاد می شود معرفی کنید؟

امروزه داشتن وب سایت به یکی از الزامات رونق کسب و کار و افزایش فروش تبدیل شده است. زیرا تمایل به داشتن سایت به صورت صعودی در حال افزایش است چون وقتی یک تجارت وارد دنیای مجازی می‌شود تعداد مشتریان چندین برابر خواهد شد. علت افزایش مشتریان این است که از هر قشر و سنی مخصوصا از قشر جوان که معمولا دانش مناسبی در زمینه ی وب و اینترنت و درصد مناسبی از کاربران اینترنتی تشکیل می‌دهند، جذب سایت می‌شوند، که این مورد برای بسیاری از سایت ها یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی ایجاد یک وب سایت سفارشی ترویج دهید ما با شما هستیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیازهایتان طراحی کنیم، همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید و همچنین سایت شما را در بالاترین رتبه ی موتور های جستجو قرار دهیم خدمات طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات سامانه سایت ساز ، با توجه به نیاز های مشتری ، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده است. سایت ساز با پشتوانه بهترین طراحان حال حاضر کشور و با اتکا به تجربیات متعدد و طولانی در طراحی های سایت و همچنین داشتن بهترین مشاوران در ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان اقدام به طراحی انواع وبسایت ها و پورتال های کوچک و بزرگ می نماید امکاناتی که با سفارش دادن سایت توسط سایت ساز در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با طراحی سایت ارزان و با کیفیت بالا ، کسب و کار خود را رونق داده و پیشرفت کنید. در سایت ساز ، شما می توانید با طراحی وب سایت دلخواه خود ، اقدام به ورود در عرصه تجارت الکترونیک نمایید و بتوانید طراحی وب سایت خود را به یک گروه حرفه ای و با تجربه بسپارید. وب سایت هایی که توسط سایت ساز طراحی می شوند ، دارای اصول سئو و بهینه سازی می باشند به طوری که شما از این بابت نیز خیالتان راحت می شود. در سایت ساز زرین ، طراحی سایت ارزان می باشد و تمامی اقشار جامعه که هدف ایجاد سایت و طراحی وب سایت دارند می توانند از وب سایت های سایت ساز نیز استفاده کنند.

 

امکانات سایت های طراحی شده در سایت ساز زرین:

♦️یک عدد هاست متناسب با سایتی که طراحی خواهد شد؛

♦️تهیه دامین با پسوند مورد نظر

♦️طراحی سایت با امکانات متعدد و گرافیک بالا؛

♦️ پشتیبانی (همه روزه و همیشگی) از سایت های ارائه شده؛

♦️ امکان تغییر در قسمت های مختلف سایت به دلخواه کاربر حتی پس از طراحی

♦️ تحویل سایت در کمترین زمان کاری

♦️ امکان مشاوره و راهنمایی رایگان به افراد مبتدی و تازه وارد در عرصه وبسایت

♦️ پشتیبانی از طریق تیکت در ناحیه کاربری مخصوص هر کاربر

♦️ قیمت های بسیار مناسب برای ایجاد بستر برای ورود تمامی افراد به دنیای حرفه ای سایت؛

 


طراحی سایت فروشگاهی

 

طراحی سایت فروشگاهیساخت سایت فروشگاهی یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار و تجارت و همچنین رونق و افزایش فروش می باشد. لزومی ندارد برای داشتن یک سایت فروشگاهی شما مکان فیزیکی مانند شرکت مغازه فروشگاه و ... داشته باشید، بلکه به راحتی می‌توانید در دنیای وب و اینترنت حضور پیدا کنید و به کسب و کار آنلاین خود بپردازید. امروزه نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان فروشگاه های مختلف اینترنتی وجود دارند که در زمینه های مختلفی از جمله: پوشاک، کتاب، فایل های دانلودی، بهداشتی، غذایی و موارد بسیار دیگری چون ارائه ی محصولات تولید شده توسط خود افراد از جمله صنایع دستی، فعالیت دارند. در واقع شما با راه اندازی یک سایت فروشگاهی به راحتی قادر به رشد و ارتقاء شغل خود بدون هیچ حد و مرزی خواهید بود. لذا سایت ساز زرین اقدام به طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی متناسب با نیازهای مختلف مشتریان متفاوت نموده است.

 


طراحی سایت خبری

 

ساخت سایت فروشگاهی سایت های خبری یکی از پر طرفدارترین و پر مخاطب ترین سایت ها محسوب می شوند. زیرا افراد زیادی تمایل به دریافت اخبار در لحظه دارند و با توجه به اینکه تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان اینترنت روز به روز در حال افزایش هستند اهمیت طراحی سایت خبری به صورت اصولی و با ظاهر و گرافیک مناسب اهمیت خاصی پیدا می‌کند. البته باید به این مورد توجه داشت که این عوامل به تنهایی برای سایت خبری کافی نیستند و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت خبری نیز بسیار مهم است زیرا از این طریق سایت می تواند به نتایج مناسبی دست یابد. یکی از مواردی که می‌تواند نشان دهنده ی موفقیت یک سایت خبری باشد تعداد بازدید کنندگان آن است. یک سایت خبری در مرحله ی اول باید بتواند ترافیک جذب نماید که در واقع این ترافیک از طریق بازدیدها تامین می‌شود و سئو در راهنمایی و هدایت کاربران به سایت نقش اصلی را ایفا می کند و پس از رهنمون شدن به سایت نقش گرافیک و ظاهر در نگه داشتن مخاطبین در سایت آغاز می‌شود.

 طراحی سایت شرکتی

 

ساخت سایت فروشگاهی امروزه شرکت های فعال زیادی در زمینه های مختلفی فعالیت دارند که اغلب این شرکت‌ها محصولاتی برای ارائه و فروش دارند. ولی گاها شناساندن این محصولات و معرفی برند به مشتریان بدون حضور در دنیای مجازی دشوار است. با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از فعالیت‌های زندگی روزمره مردم از طریق اینترنت انجام می‌شود لذا حضور یک کسب و کار در فضای مجازی می‌تواند به افزایش فروش و رونق کسب و کار بیانجامد. شرکت های گوناگونی وجود دارند که حتی برند مخصوص به خود را نیز دارا می‌باشند این شرکت های می‌توانند با طراحی سایت شرکتی به معرفی خدمات و محصولات و برند خود بپردازند و از این طریق به افزایش چند برابری مشتری و درآمد خود کمک کنند. صاحبان کارخانه ها، شرکت های بزرگ یا کوچک و سازمان ها به راحتی می‌توانند سایت مخصوص به خود را داشته باشند. مسئله ای که باید به آن توجه نمایید این است که طراحی سایت باید توسط یک شرکت معتبر انجام پذیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. شما هم می‌توانید با طراحی سایت در سایت ساز زرین وارد دنیای پیچیده بازار بزرگ مجازی شوید.

 طراحی سایت آموزشی

 

ساخت سایت فروشگاهیهدف از طراحی سایت آموزشی ارائه ی محتواهای آموزشی مختلف است. زیرا در جامعه ی امروزی آموزش نقش بسیار مهمی در رشد و توسعه و شکوفایی افراد آن دارد. به همین دلیل در بسیاری از جوامع ارزش و اهمیت خاصی به آموزش قائل هستند و نهایت تلاش خود را در جهت بهبود و توسعه ی آن انجام می دهند. لذا ارائه ی محتواهای آموزشی از اهمیت خاصی برخوردار هستند و مخاطبین خاص خود را دارند. به همین دلیل طراحی سایت آموزشی مورد توجه قرار گرفته است. محتواهای آموزشی در تمامی حوزه ها وجود دارند و به زمینه ی خاصی محدود نمی‌شوند. مهد کودک، مدرسه دبیرستان، هنرستان، آموزش های مربوط به دانشگاه، آموزشگاه های آزادی همچون: آموزشگاه های موسیقی، زبان، آموزشگاه های فنی و حرفه ای و هر موسسه ای که مربوط به امور آموزشی باشد با استفاده از سایت و به صورت سیستمی قادر به ثبت نام و ارائه ی خدمات خود خواهند بود.

 طراحی سایت شخصی

 

ساخت سایت فروشگاهیزمانی که فردی تصمیم می‌گیرد برای ارائه فعالیت های خود یک سایت شخصی داشته باشد در ابتدای راه باید برنامه ریزی واضح و مشخصی برای طراحی و پیاده سازی سایت داشته باشد. ولی نباید فراموش کرد که پایه ای‌ترین مسئله در طراحی هر نوع سایت تعیین هدف است. این مورد یعنی تعیین هدف، زمانی که نوع سایت شخصی است از حساسیت خاصی برخوردار می‌شود. یعنی باید تعیین کرد که آیا هدف از داشتن سایت شخصی این است که تنها در دنیای اینترنت و مجازی حضور داشته باشید یا اینکه خدمت و محصولی برای ارائه دارید و یا اینکه هدف آموزش مورد خاصی است؟؟؟ پاسخ به این سوالات کمک خواهد کرد که فرآیند طراحی سایت به راحتی پیش برود. سایت شخصی انواع مختلفی دارد و هر کس متناسب با زمینه فعالیت خود می‌تواند یک سایت شخصی داشته باشد. برای مثال یک موسیقی دان، استاد دانشگاه، صاحب یک تجارت و یا صاحب یک شغل آزاد و یک دانشجو و یا هر فرد معمولی می‌تواند برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با افراد مختلف برای خود یک سایت داشته باشد.

برچسب‌ها, , , ,

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

نماد اعتماد الکترونیکی
مشاوره طراحی سایت
ضمن تشکر از انتخاب شما
به زودی با افتخار تماس میگیریم